Кращий утеплювач для дачного будинку

Утеплювач – скромний одяг - невидимка. Його значення в створенні комфортного життєвого простору важко переоцінити. Правильно вибраний і встановлений утеплювач, крім основної функції, відокремлює від шуму, зберігає інші конструкційні матеріали, продовжуючи термін їх життя. Якість утеплювача безпосередньо залежить від виробника, наданих їм сертифікатів і гарантій. Насамперед, слід зробити вибір компанії, якій можна довіряти. Ознайомившись з асортиментом, прийняти рішення про покупку. При цьому потрібно пам'ятати, що найкращий утеплювач для дому – екологічно безпечний.

Безпечний утеплювач для дому

Головні критерії безпеки – натуральність сировини, що має сертифікати радіаційної і санітарно-гігієнічної експертизи; відсутність шкідливих домішок і виділень під час експлуатації; міцність, стійкість до різних зовнішніх впливів – хімічних, температурних, біологічних; тривалий період служіння. Особливо важливе значення має абревіатура НГ – негорючі вироби.

Бренд Ізовер (Isover) Скляна Ізоляція компанії Сен-Гобен, засновника і безумовного лідера в теплоізоляційної сфері, отримав міжнародне визнання екологічної безпеки. Утеплювачі з экомаркировкой «Екологічно чисто та безпечно» застосовуються навіть в пологових будинках, хірургічних лікарнях, де вимоги надто високі. На нашому сайті представлені універсальні утеплювачі нового покоління зі скловолокна на штапельної основі. Вони водостійкі, негорючі, легкі, міцні. Вихідна сировина – пісок, сода, вапняк.

Ізовер (Isover) Класик Еко – відмінний утеплювач для приватного будинку, особливо для утеплення скатної покрівлі, приміщень зсередини. Щоб уникнути сповзання, утворення грибка, цвілі між ним і внутрішнім покриттям стіни (гіпсокартон) встановлюється пароізоляційна мембрана, яка не пропускає пар із приміщення в утеплювач, тому він не намокає, не псується. Сучасне скловолокно докорінно відрізняється від старого. Воно якісне, безпечне, недороге. Упаковане в рулонах – дешевше, ніж плити.

Дивовижне поєднання утеплювача і пароізоляції у спеціальному матеріалі для саун і лазень Ізовер (Isover) Сауна. Призначення цього матеріалу – утеплення та пароізоляція стін, стель, підлог по лагам лазні, сауни. Надійна конструкційна захист. Алюмінієва фольга відбиває теплові промені, збільшує теплозберігаючі ефект, посилює міцність. Об'єднання теплоізоляції і паробар'єра в одному рулоні сприяє полегшенню і прискорення монтажу, будівництва і реконструкції. Слабо горючий матеріал, основа негорюча.

Плити в рулоні Ізовер (Isover) Профі з 3D ефектом пружності – утеплювач для дому, вартість якого невисока за рахунок рулонної упаковки, пропонованим нами гнучких знижок. Основне призначення – скатні покрівлі. У цій сфері він просто незамінний завдяки легкості, міцності. Володіючи універсальними властивостями, придатний для внутрішніх стін, фасадів.

Міжнародний Знак екологічної безпеки Eco Material Green присвоєно всієї продукції польської компанії Rockwool (Кам'яна Шерсть). Її утеплювачі рекомендовані для застосування всередині житла, в тому числі в спальнях, дитячих кімнатах. Під брендом Роквул (Rockwool) пропонується экоматериал, безпечний для людини і навколишнього середовища. У нас на сайті представлені різні утеплювачі для дому: унікальний двошаровий утеплювач для даху Dachrock Max, фасадний камінь Fasrock, і багато інших. Виготовлена з натурального базальту кам'яна вата абсолютно не горючі, відмінно відокремлює від шуму, пропускає пар. Упакована рулонами та у вигляді плит.

Історія компанії Rockwool (Rockwool) почалася ще на початку минулого століття, виробництво базальтової вати – з 1937 року. З тих пір проводиться унікальний експеримент по вивченню збереження властивостей утеплювачів з плином часу. Піввікова гарантія на продукцію не безпідставна. Перші зразки до цього часу практично не змінили своїх технічних характеристик. Присудження екологічного сертифіката Зелений Журавель свідчить про міжнародне визнання безпеки та надійності базальтових утеплювачів.

Базальтова вата від українських виробників Термолайф (TermoLife), Техноніколь (TehnoNikol) не відзначена поки настільки почесними Знаками екологічної безпеки. Тим не менш, сировина проходить такий же ретельний контроль, технології використовуються ті ж. Імпортне обладнання дозволяє домогтися високоточних розмірів плиткових, рулонних утеплювачів. У нашому Інтернет-магазині представлені надзвичайно легкий утеплювач для каркасних стін Термолайф Еко Лайт і фасадний ТЛ Еко Фасад, щільність якого в п'ять разів більше, Приват Фасад, Еко Вент Фасад, Еко Покрівля та ін., більше 20 видів; утеплювач Техноніколь – ТехноФас, Техноакустік, ТехноБлок, ТехноВент та ін., більше 10 видів.

Як вибрати утеплювач для дерев'яного будинку читайте у попередній статті.

Утеплювач для дому на дачі

Дачний будинок добре використовувати для відпочинку не тільки влітку, але й взимку. Якщо він у Вас ще не утеплений, то можна зайнятися його реконструкцією, щоб насолоджуватися красою природи у будь-яку пору року. При виборі утеплювача важливі екологічна чистота, простота укладання, взаємозв'язок з іншими елементами будівлі. Базальтова вата, поряд з мінватою на основі склополотна, безумовно, самий популярний утеплювач для дачного будинку, ціна базальтової вати від українських виробників, природно, нижче, ніж у її іменитих закордонних конкурентів.

Утеплювач цегляного будинку

Цегла складається з обпаленої глини, прекрасного природного утеплювача. Все ж, будинок з цегли потрібно утеплювати, краще всього використовувати теплоізоляційний газоблок Аерок D150, керамічну плитку. Цегла, ніздрюватий газобетон, клінкер – однорідні, дихаючі, найтепліші конструктивні матеріали з природного сировини. Можна також використовувати утеплювачі, призначені для шаруватої кладки: Rocton, Rocton Max, Техноблок, Техноблок Стандарт, Термолайф Моноліт, Кавити. Утеплювати цегляні стіни ззовні, створюючи вентильовані фасади, або всередині стін, всередині приміщення. При виборі утеплювача слід враховувати: товщину цегляної стіни, якість цегли (повнотіла, пустотіла, силікатна, керамічна); під час будівництва закладається утеплення або ж реконструюється, додатково утеплюється готовий будинок. Пам'ятайте про комплексного захисту цегляного будинку: фундаменту, цоколя, стелі, підлоги, даху, які вимагають різних утеплювачів.

Читайте також: Які утеплювачі краще для дерев'яного будинку

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг