Які утеплювачі краще для дерев'яного будинку

Будинок з дерева зберігає в собі сонячне тепло, природну силу землі, запах лісу, асоціюється з добрими дитячими казками. Утеплення будинку з самого прадавнього будівельного матеріалу, подарованого нам самою природою, повинно бути таким же природним. Придивіться, з чого пташка в'є своє гніздо? Правильно побудований дерев'яний дім – красивий, довговічний. Життя в ньому протікає в гармонії з природою.

Кращий утеплювач для дерев'яного будинку

Створений з таких же природних матеріалів, що і стіни. У старовину щілини конопатили мохом, клоччям. Зараз між колодами використовують міжвінцеві утеплювачі – текстиль джуту, льону. Зверху їх прикрашають мотузками, виготовленими з нетканих волокон цих рослин. Волокна льону, джуту промисловим способом пробивають голками, так що вони скріплюються між собою, утворюючи міцне, щільне однорідне неткане полотно, що володіє повітропроникністю, гігроскопічністю – здатністю вбираючи вологу, віддавати її. Це головні переваги нетканого полотна, повсті, який також використовується. Утеплений таким чином дім – тепле цілюща життєвий простір для Вашого сімейного гніздечка.

Правильно побудований дерев'яний будинок може обходитися без додаткового утеплення. Однак фундамент, цоколь, кути все одно потрібно захистити. Утеплювати дерев'яний будинок доводиться з різних причин: в цілях створення особливого іміджу, якщо потрібно його реконструювати, щоб домогтися енергопасивного стану. Деревина володіє хорошими здібностями зберігати тепло, але її треба захистити від вогню, води, гнилі, грибків, комах, гризунів. Захисне декоративне покриття утеплених стін – сайдинг –вид облицювання. Існує пластиковий, дерев'яний.

Утеплювач для дерев'яного будинку зовні під сайдинг

Найбільш раціональна схема облаштування сучасного дерев'яного будинку – ізоляція його зовні екологічно безпечними матеріалами природного походження. Повстяні мати – дорогий, але дуже якісний теплий натуральний матеріал, окупающий себе завдяки економії на опаленні. Застосовують нові технології: на поверхню деревини наносять рідкий теплоізоляційний матеріал керамоізол або містять повітря кульки пінополістиролу. Використовують натуральну сировину, перетворюючи його так, щоб створити більш міцні, стійкі матеріали, що володіють екологічною чистотою, зберігають первинні гігієнічні властивості. Найбільш прийнятні утеплювачі для дерев'яного будинку, ціни на які оптимальні, базальтова вата мінеральна вата на основі скловолокна.

Використовують також плити пінопласту, пінополістиролу, хоча існує думка, що ековата – єдиний утеплювач, який слід застосовувати для дерев'яного будинку, оскільки він має деревне походження. Суха целюлоза наноситься на стіни шляхом вдування зі шланга. Просте, доступне виробництво робить ековату дешевої, але породжує наповнення ринку підробками.

В Інтернеті розміщений відеосюжет: в дерев'яному будинку, утепленому пінополістиролом, через два роки стіни почорніли, завелася цвіль, утеплювач довелося замінити. Але причина, очевидно, в порушення найважливіших принципів облаштування дерев'яного будинку. Деревина повинна бути висушена промисловим способом, в спеціальних камерах, а не природним шляхом. У першому випадку вона здатна під час експлуатації максимально увібрати в себе лише 20% вологи, в другому –80%. Основне джерело вологи в деревині, заподіює її псування – пар, що надходить з приміщення. Необхідно виконати найважливіший принцип – створити вентильовані фасади, без яких використання утеплювачів неприпустимо. Тому найкращий утеплювач під сайдинг для дерев'яного будинку, ціна якого відповідає якості, той, сфера застосування якого – вентильовані фасади. В іншому випадку в приміщенні потрібен кондиціонер.

насправді пінополістирольні плити з екструдованого матеріалу екологічно безпечний утеплювач для дерев'яного будинку зовні, ціна доступна, оскільки виробляються в Україні на високоточному імпортному обладнанні міжнародної корпорації Техноніколь (TehnoNikol). Матеріал наділений пружністю, міцністю, водовідштовхувальними здібностями, не підтримує горіння. Щоб уникнути «ефекту термоса», не допустити загнивання та псування деревини, при утепленні пінополістирольними плитами обов'язково використовувати технологію вентильованих фасадів. Зараз дуже популярні облицювальні двошарові полістирольні термопанелі, термін служби яких 50 років. У два рази знижують витрати на енергоносії. У нашому Інтернет магазині представлена базальтова плита Техновент, найкращим чином підходить для утеплення будинку з дерева..

Багато дотримуються думки, що дерев'яний будинок найкраще утеплювати зовні базальтової ватою. Базальтова вата володіє гігроскопічністю, здатна вбирати вологу, але й висихати, відновлюючи теплоізоляційні властивості – кращий утеплювач для дерев'яного будинку зовні під сайдинг, ціна якої найбільш прийнятна.

Рекомендовані нами утеплювачі для дерев'яного будинку, ціни на які в Інтернет-магазині Керамік Фест справедливі: екологічно безпечна абсолютно негорюча базальтова вата Superrock, Wentirock Max, Wenti Max F (зі скловолокном), Еко Вент Фасад; Вент Фасад, Сфера застосування – вентильовані фасади. Має універсальне призначення, здатна стискатися і відновлюватися в обсязі, пружна, Мінвата нового покоління Ізовер (Isover) Профі – прекрасний утеплювач для дерев'яного будинку зовні, гнучка ціна, знижки надаються індивідуально.

Досвідчені консультанти Керамік Фест допоможуть вибрати і правильно змонтувати утеплювач для дерев'яного будинку зовні під сайдинг, ціна якої найбільш прийнятна для Вас.

Читайте також: Який фундамент краще для газобетону

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг