Які є види черепиці

Покрівля – найважливіший елемент іміджу будівлі, своєрідна візитна картка, що відображає його сутність. Вона як головний убір, покликаний захищати від негоди, зігрівати, прикрашати.

Черепиця – найдавніше втілення ідеї найбільш доступною, надійного та ефективного захисту. Саме слово черепиця схоже черепу, природного вмістилища мозку; черепасі, з її міцним панциром. Цей вид покрівлі відображає мудрість устрою життя, закладений на планеті Самим Творцем.

Черепиця – поштучний вид, на відміну від профнастилу, який також використовується в якості покрівельного покриття, але відпускається в рулонах. Переваги черепиці в її багатофункціональності, забезпечує комфортність що покривається нею простору. Це, насамперед, герметичність по відношенню до всіх несприятливих умов зовнішнього середовища, що поєднується зі здатністю дихати, здійснювати водо і газообмін в просторі під дахом. Вирішальну роль у цьому відіграють властивості матеріалу, форма виробу, неухильне дотримання правил облаштування покрівлі в комплексі з усіма специфічними для кожного виду умовами.

Існує шість основних видів черепиці. Нижче перелічені їхні синонімічні назви:

  • Керамічна глиняна, класична, традиційна натуральна.
  • Цементно-піщана, природна, бетонна.
  • Вапняно-піщана, автоклавна, силікатна.
  • Полімер-піщана.
  • Бітумна, м'яка, гнучка, ламінатна, шарувата.
  • Металочерепиця ламинтная.
  • Металочерепиця з композитним покриттям, композитна, безшумна.

найкраща черепиця

Поява черепиці іде своїми коренями в далеке історичне минуле. Більш ніж дві тисячі років до н. е. в Єгипті, а потім в Іспанії, Римі народилася перша глиняна черепиця. Знайдені зразки, прикрашені чудовими рельєфними зображеннями, це справжні шедеври зодчества. В епоху небувалого науково-технічного прогресу керамічна черепиця, що отримується шляхом випалу глини при тысячеградусной температурі, як і раніше залишилася найкращим, природним і красивим матеріалом. Неперевершена за своєю довговічності, комфортності, стійкості, красі, вона знаходиться на недосяжної вершини, ставши дорогоцінним зразком для імітації іншими видами черепиці.

Лідери виробництва керамічної черепиці володарі численних престижних нагород найбільший в Європі польський завод Roben, португальська Margon, німецька компанія Braas, італійський Tondach та ін

Якість - насамперед

найголовніша вимога, яке зараз люди пред'являють до черепиці – якість, втілене насамперед у довговічності, екологічній чистоті, естетичності. Слідом за традиційної керамічної, самої престижної і дорогої, переважаючою в Європі, на другому місці знаходиться природна цементно-піщана черепиця. Німецька компанія Braas випускає одночасно і керамічну і цементно-піщану природне черепицю. Ця продукція одна з найкращих, як для нових дахів, так і для їх реставрації, ремонту, оскільки є взаємозамінної. Кераміку компанія виготовляє з особливої глини, що володіє навіть деякими лікувальними властивостями. Звичайно, масивність цих природних черепиці вимагає відповідного фундаменту, стін, кроквяної системи, висококваліфікованих майстрів -укладальників. Але практика показала, що витрати окупаються сторицею.

Перша бетонна черепиця, виготовлена в Німеччині в 1844 році, функціональна і зараз. Офіційно доведено, що життя керамічної черепиці становить 100…150 років, цементно-піщаної – 70… 100 років. Письмову ж гарантію якості на обидва види Braas видає на 30 років. Якщо витрати на цей чудовий матеріал, і все що до нього належить, не дуже обтяжливі, то створивши з нього чудесну покрівлю, Ви подбаєте не тільки про своє здоров'я і добробут рідних, дітей, внуків, але, за великим рахунком, внесете вклад у збереження гармонії в усій природі.

Так само ви можете прочитати нашу попередню статтю на тему: Газобетон або пінобетон — що вибрати?

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг