Газобетон або пінобетон — що вибрати?

Газобетон і пінобетон широко застосовуються в сучасному будівництві.

Обидва ці матеріали мають пористі пори усередині блоку, однак це єдине що їх об'єднує.

Різний технологічний процес одержання і складу пінобетон, газобетон блоків призводить до того, що вони мають різну структуру і характеристики.

Все це змушує споживачів постійно задаватися питанням: газобетон або пінобетон що краще, для будівництва конструкцій стійкого і практичного типу.

Особливості виробничого процесу

Газобетон виготовляють з вапна, шлаку, піску, води, гіпсу та алюмінієвої пудри, яка вступає в реакцію з компонентами і утворює пористу структуру матеріалу.

Пінобетон є сумішшю піску, води, цементу і піноутворюючий складових. Все це перемішується і заливається у форми. На відкритому повітрі йде процес твердіння і освіти блоків з пористою структурою, за рахунок наявності піни.

Пінобетон і газобетон відмінності мають не тільки в процесах виробництва. Різна структура матеріалу призводить до різним технічним характеристикам.

Чим відрізняється газобетон від пінобетону?

МІЦНІСТЬ. Головна відмінність між газобетоном і пінобетоном полягає в міцності матеріалів. Міцність газобетонних блоків D500 дорівнює приблизно 30-34 кГ/см2. Пінобетон ж при аналогічній щільності може похвалитися лише 9 кГ/см2.

Відчутну перевагу газобетону в настільки важливому для будь-якого будівництва параметрі і пояснює бóбільшу популярність даного матеріалу.

ТЕПЛО - І ВОДОІЗОЛЯЦІЯ. Разом з тим теплоізоляційні властивості вище у пінобетону. Пояснюється ці типом повітряних пір всередині блоків. У газобетону вони відкриті – з микротрещинками, через які при виробництві виходить газ. У пінобетону закриті ізольовані пори, завдяки чому він не тільки не вбирає воду, але навіть не тоне в ній. Таким чином у пінобетону більш високі морозостійкі і теплозахисні властивості.

ВАРТІСТЬ. З-за більш простого процесу виробництва пінобетон дешевше, ніж газобетон. Однак для зведення стіни з необхідними характеристиками міцності та стійкості пінобетону потрібно більше. 1 кв. м. стіни з газобетону коштує менше, ніж один «квадрат» з пінобетону.

Вивчивши заявлені властивості можна легко визначити пінобетону і газобетону відмінності. Тому кожен споживач повинен перед вибором матеріалу необхідного для будівництва, керуватися вивченої інформацією, власними фінансовими можливостями, особистими смаками і пристрастями.

Для отримання більш об'єктивної інформації можна вивчити газобетон або пінобетон відгуки, залишені покупцями, встигли на практиці вивчити особливості кожного матеріалу.

Так само ви можете прочитати нашу статтю на тему: Які характеристики стін з газобетону

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг