Характеристики стін з газобетону

Якої товщини повинні бути стіни з газобетону?

При будівництві будівель дуже часто в якості матеріалу вибирають саме газобетон. Це недорогий матеріал. Його виготовляють з натуральних продуктів, тому він екологічно чистий. Це легкий матеріал, який, в той же час володіє високою міцністю. Газобетонні блоки мають великі габарити, тому будівництво проходить швидше і з мень шими витратами.

Щоб встановити оптимальну товщину стін з газобетону необхідно враховувати кілька факторів. В першу чергу стіни повинні захищати приміщення, як теплою, так і від холодної погоди. Тому при виборі товщини стіни будинку з газобетону ми враховуємо його теплопровідність. Також при виборі товщини стіни враховують механічну міцність стін.

Чому так важлива правильна товщина стіни? Тут діє цілком зрозуміла закономірність: чим товще стіна, тим тепліше і міцніше будинок. Однак переплачувати за зайві сантиметри все ж не варто.

На вибір оптимальної товщини стіни впливає тип майбутньої будівлі. Адже вимоги до міцності і теплоізоляційними властивостями в залежності від типу приміщення різні. Виділяють наступні різновиди приміщень: гаражі, приміщення, використовувані в літній час, житлові будинки.

Газоблоки класифікують по марок і класів. Виділяють такі класи газобетону: В3,5; В2,5 і В2,0.В залежності від марки газобетон поділяють від D300 до D1200.

Стіни будинку, у свою чергу, поділяються на несучі зовнішні і внутрішні ненесучі. Від того факту, що контактує поверхня стіни з вуличним повітрям, багато в чому залежить те, скільки сантиметрів буде вона в ширину.

Якою має бути зовнішня стіна з газобетону?

Майбутня стіна повинна добре зберігати тепло. Рекомендується використовувати стіни товщиною 400 мм класу В2,5 і марки D 500 або 600 

Якою має бути внутрішня стіна з газобетонних блоків?

Внутрішні стіни рекомендують зводити з газобетонних блоків марки D 600 класу В 2,5 – В 3,5.

  • Для будинку висотою в 1 поверх фахівці рекомендують використовувати газобетонні блоки від 200 до 240 мм. • Для перегородок всередині будинку або квартири підійде розмір 240-300 мм
  • Для багатоповерхового будинку в 2 або 3 поверхи бажано звести стіни товщиною від 300 до 400 мм. Такий розмір є абсолютно самодостатнім і забезпечує найкращі показники збереження тепла всередині приміщення.
  • Для будівництва міжкімнатних перегородок радять перегородкові блоки товщиною – 100-150 мм

Так само ви можете прочитати статьу на тему: Газобетон взимку

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг