Технологія утеплення стін зсередини

З настанням холоду, затишний раніше будинок або квартира можуть перетворитися в холодне приміщення, яке неможливо обігріти, і тоді весь затишок кудись випаровується разом з теплом. Але можна і не чекати такого випадку, а заздалегідь провести даний вид роботи.

Матеріал для утеплення стін зсередини буває різний.

Найбільш поширений спосіб - утеплення стін зсередини мінватою. Мінеральна вата це такий специфічний утеплювач, який ефективно справляється зі своєю роботою, крім теплоізоляції має гарну звукоізоляцію.

Щоб провести утеплення стін зсередини будинку, можна вибрати вату певних розмірів, є вироби, з одного боку покриті фольгою, що зменшує розпилення. Матеріал складається з різних речовин, і деякі з них досить шкідливі, якщо з виробом контактувати. Під час експлуатації вона повністю ізольована, і не може нашкодити, але під час роботи потрібно дотримуватися певних правил.

Вата здається одночасно ідеальним утеплювачем, і з іншого боку небезпечна для того, хто з нею працює. Але небезпека відносна, ми користуємося виробами набагато страшніше, наприклад, тієї ж електрику, це не означає, що воно нам зашкодить, але того, хто вирішив самостійно замінити роботу електрика воно небезпечне. Від неправильної роботи з мінватою можна просто порушити здоров'я чинності речовин, які є в її складі, і неправильно вмонтований матеріал може не виконувати своїх функцій, є деякі нюанси, які варто обов'язково брати до уваги.

Технологія утеплення стін зсередини

Перша пересторога мінвату обов'язково треба захистити від житлового приміщення якийсь перегородкою, найбільш оптимальний варіант гіпсокартон. Тобто він захистить від будь-якого контакту людей, що проживають в цьому будинку з утеплювачем.

Майстер, який виконує дану роботу, повинен обов'язково користуватися захисними окулярами, гумовими рукавичками, максимально закритою одягом, респіратором. Якщо деякі можуть відмовитися від окулярів, то, наприклад, рукавички & ndash; не можна ігнорувати. Не можна, проводячи утеплення стін зсередини ватою, щоб поруч перебувала питна вода або їжа, відкріті. Так само приміщення після роботи підлягає прибиранню, щоб волокна не поширювалися.

Якщо вони потрапляють на ділянку шкіри, який ви не захистили, виникає найсильніший свербіж і роздратування. Це ще раз говорити про те, що працювати повинен професіонал.

Як вже згадувалося, обов'язково потрібно перегородка, в переважній більшості випадків це гіпсокартон. Він забезпечить захист людей, які проживають у приміщенні, унеможливить будь-які контакти з речовиною.

Проводячи утеплення стін будинку зсередини мінватою, варто пам " ятати, що її не можна утрамбовувати, а саме укладати, інакше є ризик, що вона втратить свої властивості.

Утеплення стін зсередини приміщення іноді вимагає знань деяких особливостей. Наприклад, якщо стіни регулярно були сирими, то їх не можна просто висушити, смороду з годиною після утеплення просохнути, але в такому випадку потрібна вата з фольгою.

Спосібі утеплення стін зсередини

Існує два популярних методом укладання ваті під гіпсокартон.

Перший спосіб полягає в прикріпленні кріпильних скоб для гіпсокартону на відстані приблизно п'ятдесят сантиметрів один від одного, цим дужках надається П-подібний форма, виходить такі гвоздики, на які можна надіти мінвату.

Від рулону відміряється по висоті стіни шматок вати, який треба відрізати з запасом приблизно сантиметрів десять, не менше, і ця смуга з ваті надаватися на скобі.

Коли установка ваті завершена, утеплення стіни зсередини мінеральною ватою не закінчене, встановлюються профілі. Прямо на профілі можна нанести гідроізоляційну плівку, закріпивши її саморізами. Після даних дій можна встановлювати гіпсокартон.

Другий спосіб, щоб провести утеплення стіни в квартирі зсередини полягає в укладанні матеріалу прямо під каркас. Метод актуальний, щоб провести утеплення цегляних стін зсередини. Профілі прикручуються до стіни, але оскільки скоби вже задіяні, залишається зібрати вату гармошкою і укласти, намагаючись не створити жодного пропуску. Якщо не поміщається, її можна розшаровуватися. Перед монтажем гіпсокартону, матеріал треба закрити плівкою або навіть звичайним целофаном, який і буде гідробарєром, а так само додатковим захистом. Після цього можна укладати гіпсокартон.

Доречі, плівка – це необов'язковий елемент для захисту. Гіпсокартону більш ніж достатньо, але для тих, хто дуже сильно переживає можна її застосовувати.

Утеплення дерев'яних стін зсередини так само має свої особливості. Щоб провести утеплення дерев'яної стіни зсередини мінватою так само потрібно професіоналізм і певні знання.

Утеплення стін в дерев'яному будинку зсередини проходить в кілька етапів: обробка грунтовкою, гідроізоляція, далі кріплення матеріалу з допомогою решетування з дощок.

Мінвата настільки універсальний матеріал, що застосовується не просто і зверху, і всередині будівлі, а придатний для будь-якої стіни, можливо так само утеплення стін зсередини мансарди з допомогою даного матеріалу.

Так само читайте нашу попередню статтю: Скільки газоблоків в піддоні

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг