З чого будувати стіни будинку

Збираючись побудувати власний будинок потрібно ретельно зважити всі переваги і недоліки, якими володіють найбільш часто використовувані матеріали. Від правильного вибору залежить не тільки вартість зведення житлової споруди, але і наскільки приємно буде в ньому перебувати. Легкий матеріал дозволить уникнути трудомісткої роботи і великих витрат при створенні фундаменту. У той же час, вибираючи з чого краще будувати стіни приватного будинку не можна забувати про теплоізоляційних властивостях. Так, товсті колоди або широкий газоблок допоможуть уникнути втрат тепла взимку і нагрівання приміщень влітку. Але їх можна укладати тільки на міцну, точно розраховану основу. Однак можна скористатися сучасними технологіями, наприклад, легкими і міцними сендвіч-панелями.

Будуємо стіни будинку своїми руками.

Традиційний цегла – це гарантія того, що будівля простоїть більше 100 років. Йому не страшні сильні пориви вітру, багатоденні зливи, страшні заморозки і спека. Порожнисті вироби з силікату або обпаленої глини відмінно утримують тепло, а повнотілі здатні витримувати значні навантаження. Також знайти майстра для укладання цегли набагато простіше, адже це досить поширена технологія.

Якщо поцікавитися у жителів віддалених сіл, з якого матеріалу будувати стіни будинку то, можна почути однозначну відповідь – лише дерево. У внутрішніх приміщеннях будівель, побудованих з товстих колод, створюється особливий мікроклімат, що забезпечує ні з чим не порівнянний комфорт. Зруб в ручну створювати самому складно і довго, адже потрібно буде дочекатися необхідної усадки матеріалу. З готового бруса зводити будівлі набагато простіше, особливо якщо передбачається наявність другого поверху і просторою мансарди.

Газоблоки – це сучасний будівельний матеріал, який стає все більш популярним, особливо в приватному будівництві. Легкі і великі блоки дозволяють в стислі терміни закінчити всі основні роботи і приступити до обробки. Перевага виробів з ніздрюватого бетону також полягає у здатності ефективно зберігати тепло. Але, для високих будівель необхідно створювати міцний каркас з інших матеріалів, наприклад металевих балок.

З чого дешевше будувати стіни будинку?

Це питання задається одним з найперших. І не дивно, адже потрібно буде зібрати необхідну суму, щоб не зупиняти процес створення власного будинку. Заощадити можна, використовуючи найбільш дешевий матеріал, але пам'ятайте, що Ви створюєте житлову споруду. Так установка легких панелей з скандинавської технології дає можливість заощадити на фундаменті, але міцність такого будинку буде невелика.

Оптимальним варіантом для невисоких будинків стане використання боків зі спіненого бетону. Вони мають доступну вартість і чудові технічні характеристики. А ось для багатоповерхових проектів краще цегли не знайти. Він значно дорожче, але його перелічені вище переваги дозволяють окупити витрати в найближчі роки.

Читайте також: Як використовувати арматуру для фундаменту

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг