Будинок з силікатної цегли: плюси і мінуси

Цей будівельний матеріал користується величезним попитом як при будівництві житлових будинків, так і при зведенні комерційних, промислових і інших об'єктів. Технологія виробництва силікатної цегли передбачає використання трьох основних компонентів – вапна, води і кварцового піску. Шляхом пресування напівсухий суміші виходять дрібноштучні вироби правильної геометричної форми, застосовувані у створенні архітектурних об'єктів.

Переваги будинки з силікатної цегли

Щоб зрозуміти чому все більше людей віддає перевагу цього традиційного будівельного матеріалу, потрібно уважно вивчити всі плюси будинку, зведеного з силікатної цегли.

  1. Доступна вартість - Ціна виробів, отриманих шляхом пресування спеціальної суміші, дешевше керамічних приблизно на 20 %.
  2. Абсолютна безпека матеріалу - Завдяки наявності в складі вапна виключається поява грибкових утворень на стінах будинку. Крім того, на відміну від обпаленої глини, пісок не випромінює ніякої радіації.
  3. Висока щільність і міцність - Саме цим гарний будинок з білої цегли, який є гарантією того, що будинок простоїть більше ста років.
  4. Відмінна звукоізоляція - Це будівельний матеріал запобігає проникненню будь-яких звуків, як ззовні, так і зсередини.
  5. Простота кладки - Для того, щоб побудувати будинок самостійно з цього будівельного матеріалу, не потрібно мати якісь особливі знання. Звичайно, краще довірити будівництво великих об'єктів професіоналам, а отримати перші навички можна викладаючи стіни звичайного сараю.

Окремої уваги заслуговує широка колірна гамма, одержувана за допомогою спеціальних барвників. Широкий вибір забарвлення дозволяє домагатися ексклюзивного вигляду будівель і робити їх архітектуру більш привабливою. Якщо ж будівництво вимагає зовнішньої схожості з найближчими будівлями, то використання цього матеріалу стане оптимальним рішенням.

Недоліки будинку з силікатної цегли

Розглядаючи цей будматеріал в деталях, не можна зупинятися тільки на його позитивних сторонах, у нього є і негативні характеристики:

  1. Велику вагу вимагає додаткових фінансових і фізичних витрат при перевезенні та під час зведення стін. Крім того, обов'язковою вимогою безпеки є створення міцного і, відповідно, дорогого фундаменту.
  2. До мінусів будинку з силікатної кирпичаотносится здатність сильно вбирати вологу не дозволяє використовувати цей матеріал для створення цокольних поверхів і підвалів. Цими приміщеннями неможливо буде повноцінно користуватися так як вони будуть вимагати постійного ремонту.
  3. Негативний вплив низьких температур, які в поєднанні з підвищеною вологістю сприяють руйнуванню матеріалу. Щоб уповільнити процес краще подбати про створення додаткового теплоізоляційного шару.
  4. Ще одним недоліком будинків з силікатної кирпичаявляется нездатність утримувати постійну температуру внаслідок високої теплопровідності. Тому, знову ж краще подбати про зовнішнє утеплення стін, що допоможе не тільки знизити енерговитрати, але і перенести «точку роси» на вулицю.

Отже, залишатися затребуваним на ринку будівельних матеріалів силікатній цеглі дозволяють унікальні фізичні властивості, доступна вартість, безпека і широкий вибір забарвлення. До негативним сторонам будматеріалу відноситься висока теплопровідність, низька морозостійкість, здатність надмірно вбирати вологу і дуже велику вагу.

Читайте також: Товщина стін з цегли

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг