Газобетон

Знайдено: 1 - 47 серед 47 товарів

Купити газоблоки
Газобетон, газоблоки

Газобетон (газоблок) - відносно новий, але дуже популярний будівельний матеріал. Виробляється штучно і являє собою бетон з пористою структурою, завдяки чому має хороший показник теплопровідності, міцності та інші важливі характеристики для зведення конструкцій. Газобетон в Україні почав набирати популярність починаючи з 2007 року та графік невпинно росте вгору з року в рік. Газоблок як будівельний матеріал став популярним завдяки багатьом чинникам, з яких можна виділити наступні:

 • Ціна газобетону: це найбільш вигідний будівельний матеріал, за допомогою якого можна звести "коробку" будинку. Більш докладно це питання ми розпишемо нижче в статті.
 • Характеристики: крім конструкційного призначення газоблок поєднує в собі і теплоізоляційні функції, навіть більше того, є спеціальний вигляд даного матеріалу з щільністю d150, який використовується як аналог утеплювача з мінеральної вати.
 • Зручність кладки. Класти газосилікатні блоки досить просто, особливо з використанням системи паз-гребінь. Тут немає ні сумнівів, ні питань, просто факт – вони практичні при кладці.

Цей якісний матеріал зарекомендував себе тільки з кращого боку, а наше завдання - зробити так, що б ви отримали його у строк і на максимально вигідних умовах, будь то вартість логістики або ж ціна на газоблок.

Купити газобетон

Ми на ринку даного товару понад 15 років, наші фахівці знають всі нюанси і питання, які можуть виникнути у вас після прийняття рішення купити газоблок.

І так ви будуєте будинок, ваш перший питання: "У кого і де купити газобетон?" Першою відповіддю на це питання виникає в голові споживача – на заводі. Багато хто вважає, що заводам є справа до кінцевого споживача - на жаль, це не так. На заводах, які виробляють величезну кількість товару щотижня, панує бюрократія і відсутність індивідуального підходу, все це негативно позначається на сервісі. І це зовсім не через недбалість, просто не на кожному із заводів налагоджена комунікація зі споживачем.

Для продажу даного будівельного матеріалу заводи скрупульозно відбирають дилерів, число яких від трьох до десяти компаній. Інформаційні джерела заводів-виробників не тільки надають контакти своїй дилерській мережі, але і всіляко рекомендують купувати газобетонні блоки у своїх офіційних дилерів. Ми, компанія «Керамік Фест» є офіційними дилерами заводів Аерок і Стоунлайт і несемо повну відповідальність за наші послуги як перед клієнтом, так і перед заводом.

Коли варто купити газоблок? У питанні вибору оптимального часу є нюанс, зростання попиту і пік продажів проводиться на період з квітня по серпень. Чоловік, який вже мав досвід з купівлею газобетону в годину пік, не з чуток розуміє значення слова «дефіцит», в розпал будівельного сезону до кінцевого споживача може тижнями не доходити вже зіпсований товар! Валову частку блоку прямо з конвеєра забирають великі будівництва, інші ж розбирають що залишилося і переплачують за блоки від 20 до 60% відносно його вартості в січні. Тому, ми, намагаючись зберегти Ваші гроші у Вас в кишені, настійно рекомендуємо купити газобетон взимку. Ми своїм великим перевагою вважаємо можливість зручного зберігання купленого товару на наших складах з можливістю вивезення навесні.

Наші консультанти із задоволенням відповідять на всі питання, які допоможуть Вам купити весь матеріал з потрібними характеристиками. Вибір оптимального виробника з фінансової та практичної точки зору.

Ціна на газобетон

Як було описано вище, ціна газобетону сильно змінюється в залежності від сезону і купувати його варто взимку. Заощаджені гроші, це фактично зароблені гроші, але не варто забувати про те, що інші чинники не повинні страждати із-за низької ціни на газоблок. Дивно, але цих факторів багато, ось найбільш критичні них:

Низька ціна на цей матеріал за рахунок покупки його від маловідомої торгової марки, або ж взагалі у приватних осіб, які вирішили налагодити міні-виробництво у себе у дворі. Така покупка чревата тим, що характеристики і якість матеріалу будуть на порядок гірше, ніж потрібно для того, що б ваш будинок стояв багато років. Теплопровідність, щільність, зносостійкість, геометрія і багато інші характеристики - ось плата за бажання знизити ціну на цей матеріал шляхом придбання його у маловідомих виробників.

Підозрілі не добросовісні продавці. Друга найбільш поширена помилка покупця — це довіра до недобросовісним продавцям, зазвичай вони мають можливість дати вам ціну на газобетон, яка нижче на 20-100 грн на кубі ніж у офіційного дилера. З чим це пов'язано? Неякісний товар, невідповідність строків доставки (можете чекати свій оплачений товар до трьох місяців), часто купівля будівельних матеріалів з аномально низькою ціною загрожує неотриманням товару в принципі.

Вартість газобетону

Вартість – це важливий фактор для споживача, який обрав цей матеріал для будівництва свого будинку. Виробництво якісного блоку налагоджено в центральному регіоні України. Існує безліч виробників газобетонних блоків і їх вартість відрізняється в залежності від якості пропонованої продукції. Однак вартість газобетону в різних регіонах країни, наприклад, в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську чи в інших містах України залишається різною, це пов'язано насамперед з витратами на логістику як сировини так і товару.
Саме дана особливість товару змушує покупця купувати газобетон з заводу який розташований в безпосередній близькості від місця будівництва.

Однією з відмінною особливості даного матеріалу є висока теплоізоляційна здатність, пожежна безпека, легкість в експлуатації, надійність. А економічної точки зору важливою особливістю є вигода придбання великого об'єму не в регіоні будівництва, а фурной нормою з заводу – тоді вартість буде максимально вигідною. Не дивлячись на великий вибір будівельних матеріалів, що саме цей товар вибирають частіше при будівництві або ж навіть утепленні будинків, використовуючи замість мінеральної вати газоблок щільністю D150. Всі ці характеристики і особливості зробили матеріал одним з лідируючих позицій на будівельному ринку.

На ціну впливає ряд параметрів:

 • Міцність матеріалу.
 • Щільність.
 • Розміри блоків.
 • Сировина. Для створення даного матеріалу високої якості потрібно використання тільки якісних комплектуючих матеріалів, які будуть коштувати дорожче. Відповідно, ціна на нього буде вище.
 • Технологія виготовлення і обладнання також будуть впливати на ціну. Якщо підприємство використовує нове і дороге обладнання і технології, що вимагають витрат, то ціна буде збільшуватися.
 • Морозостійкість, усадка та інші технічні властивості.
 • Спосіб доставки і т. д.

Важливим моментом у справі придбання даного будматеріалу є час купівлі. У «гарячий сезон» будівництва ціни на газобетон дещо підвищуються, взимку ж можна заощадити і придбати матеріал трохи дешевше. Нижче наданий графік зростання і падіння вартості на газобетон:

Ціна на газобетон, газоблок

Вартість газоблоку за штуку.

Як правило, вартість газобетону вказується продавцем не за штуку, а за кубічний метр. Щоб розрахувати вартість будинку з нього, для початку обчислюють розміри і поверховість будівлі. Потім обчислюють, яка кількість блоків поміщається по висоті і довжині стін. У більшості випадків необхідну кількість блоків обчислюють з запасом на випадок непредвидимой ситуації (наприклад, скол або тріщин).

Для прикладу, візьмемо будівля з розмірами 12х12 м. Загальна довжина стіни такого будинку буде дорівнює 48 м. Висоту приміщення приймемо 2,5 метра. Визначимо площу стін в приміщенні: 48х2,5=120 м2. Площа вікон і дверей візьмемо рівною 20 метрів квадратних. Розміри одного газоблоку, приміром найбільш затребуваного: 300х200х600. Площа 1 штуки газоблоку: 0,6х0,3=0,18 метрів квадратних. Тепер можемо розрахувати кількість, необхідну для зведення будинку: (120-20)/0,18=556 штук. Для визначення загальних фінансових витрат на купівлю товару множимо необхідну кількість блоків на ціну за одну штуку.
Ціна за штуку розраховується дуже просто: Кількість штук газобетону в кубі ділимо на вартість куба.

Вигідна ціна на газоблок

У другій цієї частини статті ми хочемо підняти інше важливе питання: економічна вигода будівлі будинку з цього матеріалу. Матеріалів для зведення каркаса будинку є велика кількість, але основними є, мабуть, цегла, газоблок.

Ціна газоблоку, якщо взяти кількість матеріалу на м2, при розмірах 30×20×60 буде 9 штук. Це грубо кажучи 200 гривень за м2.

Ціна на цеглу за м2 буде в районі 76 штук, це так само 200 гривень, але витрата клею і робота роблять кінцеву ціну газобетону за готовий квадратний метр набагато нижче. При тому, що характеристики теплопровідності, шумоізоляції та зручності кладки залишаються за блоками.

Причин купити цей матеріал для будівництва Вашого будинку більш ніж достатньо, а чому при купівлі будматеріалу варто звернутися саме до нас, ми опишемо далі в статті.

Придбати газобетон не дорого

Багато споживачі думають що можна купити газобетон дешево напряму з заводу, однак, це не завжди так. Ціну нижче можуть дати офіційні дилери, так як заводи дозволяють опускати ціну для кінцевого споживача. Ми, компанія «Керамік Фест», є офіційним дилером заводів Аерок і Стоуналайт і ми можемо запропонувати максимальну знижку яку допускає завод.

Щоб купити газобетон, необхідно враховувати його особливості і характеристики. На ціну даних блоків впливають, в першу чергу, якість матеріалів, що використовуються при їх виготовленні, розміри цих блоків. Аномально низька вартість товару може вести за собою неприємні наслідки, ви ризикуєте отримати:

 • биті блоки (2 сорт);
 • менший обсяг;
 • товар іншого виробника;
 • не дотримання термінів поставки;
 • інші шахрайські дії з боку продавця.

З цього, при замовленні відповідально підійдіть до вибору продавця і правильного аналізу ціни на газобетон. Тим, хто бажає добитися максимальної економії на придбанні будівельного матеріалу, фахівці радять купувати даний будівельний матеріал взимку, коли більшість виробників знижує ціни на продукцію. Так само на ціну впливає обсяг замовлення (зазвичай це від 39 кубів, тобто одна фура). І звичайно ж вибір продавця, блок слід брати виключно у офіційних дилерів заводів.

Дешеві газоблоки від виробника

Інтернет-магазин будматеріалів «Керамік Фест» дає можливість придбати газоблоки дешево, оптовими партіями від перевірених виробників. Компанія має повний асортимент блоків розмірів, щільності і призначення який пропонує завод. Ми співпрацюємо тільки з провідними заводами-виробниками і впевнені у високій якості пропонованої продукції. На даний момент, будучи офіційним дилером «Керамік Фест» пропонує купити продукцію заводів: Аерок і Стоунлайт.

Чому варто купити газобетон у «Керамік Фест»

Для того що б вибрати компанію Керамік Фест як надійного постачальника якісних будівельних матеріалів можна навести безліч причин, але нашими головними перевагами ми вважаємо:

 • Офіційне дилерство
 • Низькі ціни
 • Швидка доставка
 • Наявність складів в регіонах

Якщо відкинути не відносяться до нашого сервісу переваги, такі як: шість років на ринку, великий асортимент, гнучкість і лояльність до клієнта, то нашими основними перевагами як надійного постачальника газобетону ми вважаємо:

 1. По-перше, офіційне дилерство заводів-виробників. Отримання дилерства заводу покладає зобов'язання, з якими дрібні фірми не завжди можуть впоратися.
 2. Низька ціна на будматеріали обумовлена тим, що в нашій системі продажу не задіяні треті особи, а нашу ціну контролює завод. Саме тому, у нас вартість товару завжди максимально низька.
 3. Логістика - рішення цієї проблеми дуже актуально для ринку будівельних матеріалів, товар об'ємний, важкий і відносно не дорогий. Ми пропонуємо мінімально можливу ціну логістики, частина якої покриваємо за рахунок свого автопарку, другу частину покриваємо за рахунок пошуку найбільш вигідного для Вас перевізника.
 4. І звичайно ж, важливою перевагою ми вважаємо наявність наших складів у Закарпатській, Львівській, Рівненській, Київській та інших областях України. Там ви можете купити цей товар в будь-якому обсязі за найнижчою ціною.

Ми цінуємо кожного клієнта і будемо раді допомогти Вам побудувати будинок вашої мрії. Телефонуйте!