Газоблок, газобетон

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів

Купити газобетон, газоблок в Києві та Київській області.Газобетон – відносно новий, але популярний будівельний матеріал. Виробляється штучно і являє собою бетон з пористою структурою, з-за чого мають високий показник теплопровідності, міцності і зручності монтажу. В Україні почав набирати популярність, починаючи з 2007 року, і попит безперервно росте вгору. Як будівельний матеріал став популярним завдяки таким чинникам:

 • Вартість. Використання газобетону при будівництві будинку дозволяє економити на матеріалі і вартості робіт;
 • Технічні характеристики. Крім конструкційного призначення газосилікат поєднує в собі і теплоізоляційні функції;
 • Зручність кладки. Точні геометричні характеристики і система паз-гребінь, прискорює кладку щодо інших будівельних матеріалів.

Газоблок від виробника


Компанія "Керамік Фест" займається продажем газобетону по Києву та Київській області з 2004 року, працівники нашої компанії знають нюанси і відповіді питання, які виникають у процесі вибору і покупки товару.
Для продажу блоку заводи скрупульозно відбирають дилерів, число яких від трьох до десяти компаній. Ми є офіційними дилерами заводів Аерок і Стоунлайт і несемо відповідальність за якість наших послуг, як перед клієнтом, так і перед заводом. Максимум попиту і пік продажів проводиться на період з квітня по серпень - це час ціна на газоблок підвищується. Досвідчені будівельники преобритают блок коли ціна мінімальна і немає дефіциту - це період з листопада по лютий, після чого вивозять матеріал на об'єкти вже до весни.

Вартість газобетону

 • Сировина. Для створення газосилікатних блоків високої якості потрібно використання тільки якісних комплектуючих матеріалів, які будуть коштувати дорожче. Відповідно, ціна на нього буде вище.
 • Технологія виготовлення і обладнання також будуть впливати на ціну. Якщо підприємство використовує нове і дороге обладнання і технології, що вимагають витрат, то ціна буде збільшуватися.
 • Спосіб доставки.
 • Час купівлі. У «гарячий сезон» будівництва ціни на газосилікат дещо підвищуються, взимку ж можна заощадити і купити газобетон дешевше.

Поширеними матеріалами для зведення каркаса будинку є цегла і блок. Ціна газоблоку, якщо порахувати кількість штук на квадратний метр, при розмірі 300×200×600 буде 9 штук вартість яких ~200 гривень. Квадратний метр цегли (76 штук) обійдеться у 250 гривень. Так само варто відзначити, що витрата клею і вартість кладки газобетону буде економніше ніж у цегли.

Чому варто купити газоблок у нас?

 1. Офіційний дилер заводів
 2. Низькі ціни
 3. Швидка доставка
 4. Наявність складів в регіонах

Наша цінова політика обумовлена тим, що в нашій системі продажів не задіяні треті особи, ми працюємо від імені виробників.
Логістика - рішення цієї проблеми є актуальним для будматеріалів, товар об'ємний і важкий, маючи власний автопарк ми пропонуємо мінімальну ціну на доставку по Києву та Україні.