Яку вибрати металочерепицю?

Найчастіше покрівлю вибирають саме серед металевих – красивих, ефективних, економічних черепиці. Головні переваги – легкість (в три рази легше бітумній, в десять – керамічної), простота укладання, полегшена кроквяна система, пожежо - та екобезпека, міцність, довговічність. Через невисокі тепло - і шумоізоляційні властивості даху обов'язково потрібно утеплювач, через слабку стійкість до розрядів – потрібен громовідвід.

Творці кращої металочерепиці

В Інтернет-магазині ТОВ Керамік Фест Ви можете вибрати металочерепицю від дев'яти найкращих європейських виробників:

Якість кінцевої продукції залежить від сировини, підготовка якого здійснюється шляхом холодної прокатки і штампування сталевого листа, потім двосторонньої гарячої оцинковки. Якісну сталь виробляє світовий концерн ArcelorMittal у Бельгії, Німеччині, Польщі, Італії, завод SSAB в Швеції, Thyssen Krupp в Німеччині, Marcegaglia в Італії.

Корифеї галузі, на ринку з 90-х – фінська компанія Ruukki, творець черепиці, володіють гарантійним терміном якості 50 років і польська Zartmet, велика частина продукції якої тепер штампується в Україні, на орендованому обладнанні, тому більш доступна за ціною.

Польський BudMat, творець нового напряму у виробництві металочерепиці, в Україні з 2008 року через представництво покрівельної компанії Ловекс К. Використовує сталь найвищої якості, продукція нагороджена Золотою медаллю у сфері будівельних товарів 2014 і 2016 р. р.

Румунська Final Distribution, провідний виробник комплексних систем покрівлі, лауреат премії Кращий експортер 2013 року. Творець металочерепиці, здатної протистояти екстремальним погодним умовам.

В Україні найтриваліший термін випуску якісної продукції з хорошими цінами і гарантійним терміном служби не менше 20 років – з 90-х років, – у київської компанії Сталекс і з 2001 року – в НВН. Вони використовують метал з Польщі, Німеччини, Франції, Італії, Бельгії, Казахстану, Словаччини, Китаю, українського виробництва. Компанією НВН тепер створені інноваційні форми металочерепиці з 3D ефектом, унікальне енергозберігаюче покриття, здатне відбивати інфрачервоні промені, запобігаючи перегрів покрівлі в літній час.

Івано-Франківський Будсервіс, що динамічно розвивається на українському ринку з 2004 року, використовуючи польське обладнання ConceptStal. На Вінницькому Вин Скіфі створена якісно нова виробнича лінія Samesor. З 16 березня 2016 року клієнтам Інтернет магазину ТОВ Керамік Фест доступно 12 найменувань метеллочерепицы, що виготовляється на цьому сучасному підприємстві. Постачальники первинних матеріалів – SALZGITTER, USS. Зокрема, на принципово новому обладнанні Samesor створена металочерепиця з 3D ефектом глибини Антична Бронза. Вин Скіф оголосив про десятирічних письмових гарантіях на корейські покриття своєї металочерепиці.

Завод покрівельних матеріалів ПМП Зростання в Тернополі працює на високотехнологічних лініях одного з кращих постачальників з використанням сировини ArcelorMittal (Німеччина), Thyssen Krupp (Німеччина), Marcegaglia (Італія), що дає можливість отримувати високоякісну продукцію, в короткі терміни після замовлень.

Головні критерії вибору металочерепиці

Серце металочерепиці – сталевий лист, захищений з двох сторін антикорозійним цинковим, а зверху – полімерним шаром. Основними критеріями вибору повинні бути товщина сталі, захисних покриттів, наявність письмових гарантій якості, відповідного ціною металочерепиці.

Оптимальна товщина сталевого листа, здатного гідно протистояти механічному навантаженні, для житлового будівництва, згідно європейським стандартам, 0,50 мм Менша використовується для черепиці декоративного призначення, реконструкції, ремонту. Термін служби металочерепиці прямо пропорційний кількості цинку. Найкраще кількість цинку повинна бути не менше 275 г на квадратний метр.

Основні типи зовнішніх захисно – декоративних покриттів по товщині, визначальною антикорозійні здібності, стійкість до механічних навантажень, вицвітання:

 • глянцева, блискуча, але найтонше;
 • матове, створює ефект керамічної черепиці;
 • грубе матове, структурний.

Найбільш популярними, екологічно безпечними матеріалами для зовнішніх покриттів є:

 • РЕ, поліестер, 25 - 30 мкм;
 • РЕМА, матовий поліестер, 35 мкм;
 • PU, поліуретан;
 • PURAL MATT, пурал, товщиною — 50 мкм;
 • Prelaq, товщиною 50 мкм, аналогічно пуралу;
 • PURAХ, пурекс.

Вартість поліуретанових покриттів на 20…30% більше, ніж покриття з поліестеру.

Різноманіття форм і кольорів металочерепиці

Важливий критерій вибору металочерепиці – висота хвилі і залежна від неї жорсткість листа. Чим більше рельєф, тим менше гнучкість. Мала хвилястість утворюється хвилі висотою до 5 см; велика хвилястість – понад 5 див. Наприклад, профіль Ретро від Будсервіс – міцна черепиця з унікальними високими плавними хвилями. Профілем Ретро Плюс навпаки, притаманна невисока хвиля, що здешевлює її ціну, створює респектабельний імідж.

Захоплює різноманітність вибору, різноманіття форм і моделей, колірних рішень, від темно-сірого, баклажанового оксамиту, темно зеленого до черепичного, червоного вина, бордового, коричневого шоколаду. Колір покривних синтетичних матеріалів металочерепиці самий різний. Популярні класичні темно - коричневий, темно - зелений, бордо. Деякі воліють черепицю світлих відтінків, вважаючи, що вона краще зберігає початковий колір. Зниження купівельної ціни може відбуватися при виборі кольору серед більш вузького базового набору, порівняно з розширеним екстра діапазоном.

Вибираючи металочерепицю, потрібно враховувати асортимент, наявність комплектуючих.

Інноваційна металочерепиця

Металочерепиця постійно вдосконалюється щодо естетичності, тепло-звукоізоляційних властивостей, міцності, довговічності.

Так, в румунській металочерепиці Novatik сталева основа захищена сплавом цинку і магнію. Зовнішнє покриття стали Colopher, зареєстрований бренд VoestAlpine, сплав цинк-магній, у багато разів ефективніше захищає від корозії, особливо в умовах підвищеної вологості, соляного туману, ніж класичне цинкове. Novatik AVANGARDE отримала міжнародний сертифікат Qualicoat на краще зовнішнє захисне покриття у вигляді порошкової фарби, завтовшки 60 мікрон, нанесеної в електростатичному полі.

Гарантійний термін життя румунської металочерепиці Bilka, створеної в 2007 р. завдяки гарному функціонування захисних шарів, досягає рекордної тривалості, складаючи 50…60 років. Під замовлення на поверхню наноситься захисний шар ПВХ, а з нижньої сторони – противоконденсатное покриття.

Переваги модульної металочерепиці

 • швидкий спрощений монтаж, герметичність
 • компактність, на відміну від класичної, довжина якої сягає кількох метрів.
 • безвідходність
 • більш висока вартість компенсується якістю укладання і обслуговування

Інтегра модульна (Німеччина) ArcelorMittal Eisenhuttenstadt SG250 – новий покрівельний зразок. Безшовна (Z - замок), без саморізів, із змінним кроком, 100% герметична, не схильна до корозії, безвідходна. Модульна металллочерепица Інтегра має сховане кріплення саморезов (z - замок), що робить шви непомітними. Тривалість гарантії – півстоліття.

Ера модульна характерна унікальністю форми. Її найважливіша особливість: п'ять нижніх хвиль, шість вершин. Металочерепиця Ера наділена такою ж унікальною формою: п'ятьма нижніми хвилями і шістьма вершинами, що забезпечують щільність укладання, підвищену жорсткість, стійкість. Монтаж можливий зліва направо і справа наліво, на відміну від класичних форм.

Новинка 2015 року металочерепиця Атланта з 3 D зрізом, єдина в Україні, яка не має аналогів. Нова модель MAXIMA від Сталекс володіє унікальною симетричною формою. 3D зріз кромки робить її максимально схожою на керамічну.

Металочерепиця привертає увагу великою різноманітністю видів. Який з них вибрати?

У таблиці розглянуто головні відмітні ознаки металочерепиці, зібраної в Інтернет-магазині ТОВ Керамік Фест. Найважливішими критеріями для вибору металочерепиці є товщина сталевого листа і антикорозійного шару, якість покриття, гарантійний термін служби.

З 25 найменувань металочерепиці від дев'яти найкращих закордонних та українських виробників, представленої в Інтернет-магазині ТОВ Керамік Фест, можна зробити відмінний вибір, що задовольняє найвибагливіші смаки наших Клієнтів.

найголовніша вимога, яку ми постійно пред'являємо до себе, це доброзичливість, комплексність в обслуговуванні клієнтів, яка полягає в

 • безкоштовному виїзді на об'єкт і підрахунку необхідної кількості черепиці і супутніх матеріалів,
 • турботі про 100% наявності комплектуючих, необхідних для правильного облаштування покрівлі.
 • забезпеченні якісної логістики.

Прекрасний простір для вибору металочерепиці надає доступна ціна, складова від 76 до 205 гривень за квадратний метр від українських виробників. Ціна на найдорожчий виріб, представлене модульної черепицею Венеція, 18 євро за модуль площею 0,8 м. кв. Завдання кожного зацікавленої людини серед безлічі моделей черепиці вибрати ту, яка зможе максимально задовольнити потреби, і буде доступною за ціною. Остерігаючись підробок, купувати черепицю необхідно тільки в офіційних дилерів заводів виробників, яким є ТОВ Керамік Фест. Всі види черепиці, наявні в асортименті, забезпечені необхідними сертифікатами, що гарантують їх відповідність заявленій якості.

Інноваційні форми металочерепиці, природно, дорожче. Але вони більш ефективні та економічні за рахунок безвідходності, простоти транспортування, укладання. А гарантійний термін служби тривалий. Тому більш висока вартість компенсується якістю укладання і обслуговування. При невідворотне загальне подорожчання, металочерепиця залишиться найулюбленішим видом покрівлі, найбільш доступним за ціною, що відповідає якості.

Читайте також: Різновид пиломатеріалів хвойних порід

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг