З чого краще будувати будинок?

Кожна людина мріє мати власний будинок. Деякі обмежуються купівлею квартири або вже облаштованої земельної ділянки, інші залишаються жити в родинному гнізді Але є й такі, які хочуть самостійно будувати будинок за власноруч розробленим проектом. Щоб будівництво було вдалим, потрібно прорахувати все до дрібниць.

Який будинок дешевше і краще будувати?

Уявляючи собі затишний теплий будинок з приємною атмосферою, більшість людей бачать дерев'яний зруб. Будувати з цього матеріалу стали так давно, що він міцно асоціюється з безпекою та комфортом. Дійсно, дерево володіє унікальними характеристиками, які не в змозі відтворити сучасні будматеріали. Це висока екологічність, природне очищення, насичення повітря ефірними маслами і здатність ефективно зберігати тепло. Однак, перш, ніж будувати з цього матеріалу дім, подумайте про те, що деревина піддається руйнівному впливу цвілі, вологи і здатна швидко горіти. Втім, запобігти можливий негативний розвиток подій допоможе спеціальна обробка колод і брусів.

Ще один традиційний матеріал, який часто використовують, щоб побудувати теплий, міцний будинок- цегла. Він буває керамічним і силікатним, і у кожного є свої переваги. Перший значно краще утримує тепло і має прекрасний декоративний вигляд. Другий більш міцний і ціна його трохи нижче. Цегла володіє прекрасними характеристиками - стійкістю до високих температур, сонячного світла і підвищеної вологості. Він ефектно перешкоджає проникненню сторонніх шумів і втрати тепла. Недоліком можна назвати дуже високу вагу, яка змушує створювати міцний і дорогий фундамент.

Який будинок краще будувати? З традиційних або сучасних матеріалів?

З сучасних матеріалів найбільшою популярністю користуються вироби з пористого бетону. Переваги газобетону полягають у великих розмірах блоків, які замінюють до десятка цеглин. Це істотно полегшує їх укладання, особливо враховуючи малу вагу цього матеріалу. Також газоблоки мають відмінну паропроникність, стійкі до вогню і володіють високим ступенем звукоізоляції. До недоліків відноситься крихка структура матеріалу, яка може бути порушена, якщо будувати конструкцію неправильно.

Каркасна технологія також набирає популярності. І не дивно, адже будувати будинок з сендвіч панелей зручно завдяки високій швидкості збирання. У панелях легко приховати комунікації, мінвата в якості утеплювача є гарантією тепла взимку, а гладка поверхня робить необов'язковим проведення внутрішньої обробки стін. Але панельні будинки вимагають створення потужної вентиляції, так як щити практично не дихають.

Читайте також: Види фундаменту

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг