Армування стрічкового фундаменту своїми руками

Як відомо, будь - яка споруда- будинок, сарай, лазня або гараж вимагають створення міцної основи. І для невеликих будівель кращим вибором стає армований стрічковий фундамент, який легко створити самостійно. Завдяки своїй універсальності він ідеальний для практично кожного проекту, навіть такого, який включає обов'язкову наявність підвалу або льоху.

Армування стрічкового фундаменту своїми руками - це відмінний спосіб заощадити під час будівництва та придбати цінні знання. Але для цього потрібно спочатку зрозуміти нюанси, від яких залежить міцність і довговічність підстави будинку. Правильне армування стрічкового фундаменту передбачає міцний каркас, який створюється ще на стадії опалубки. На перший погляд все здається неймовірно простим, але це не зовсім так. Так для будівництва підстави легких сільськогосподарських будівель можна використовувати товсту дріт, а ось для житлових будинків краще використовувати міцний сталевий прут.

Правила армування стрічкового фундаменту

Для початку варто запам'ятати, що при висоті бетонного підстави більш 40 сантиметрів обов'язково слід використовувати вертикально встановлені обрізки арматури. Але краще всього для цієї мети підійдуть однакові заздалегідь підготовлені квадратні або прямокутні сталеві елементи. Їх рівномірний розподіл і укладання на однаковій висоті горизонтальних прутів дозволяє домогтися більшої міцності.

Будь-які способи армування стрічкового фундаменту припускають, що ширина каркаса не перевищує половину його висоти. Це пов'язано з тим, що довга монолітна бетонна стрічка може бути різної сили розтягування. Така конструкція каркаса допоможе уникнути в подальшому можливих руйнувань будівлі. Так само технологія армування стрічкового фундаменту передбачає певні правила в'язки металевих прутів. Їх краще всього з'єднувати квадратами використовуючи спеціальний гачок і дріт. Для цього відрізають тридцатисантиметровый шматок дроту, який складається навпіл. Він накладається зверху з'єднання арматури і з допомогою гачка створюється обтягуючий петля. Потім обидва вільних кінця дроту обертаються навколо прутів до повного закріплення.

Читайте також: Як створити стрічковий фундамент своїми руками

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг