Купити газоблоки Львів

Безперервні пошуки щодо енергозберігаючих матеріалів вимагають використання будівельної продукції з поліпшеними тепловими та іншими характеристиками. Купити газоблоки (Львів) нескладно, однак завжди хочеться, щоб ціновий показник залишався доступним для замовників.

Сильні сторони газобетона: купити з вигодою:

 • Невелика вага, завдяки чому стінові блоки менше тиснуть на фундамент в порівнянні з залізобетоном і цеглою.
 • Пориста структура штучних виробів забезпечує підвищенню звуко- та теплозберігаючих характеристик майбутньої конструкції.
 • Стійкість до біологічної корозії, дії вогню, низьких температур, здатність виводити накопичену в приміщенні вологу робить газобетон цінним будівельним матеріалом і викликає бажання купити газобетон для будівельних цілей у Львові.
 • При укладанні виробів відбувається економія розчину - це досягається за рахунок застосування конструкції пазів і гребенів, що з'єднують вироби в замок. Замість складу на основі води для виготовлення горизонтальних швів знадобиться купити клей, завдяки чому відпадають «мостики холоду», властиві водним адгезійним розчинам.

Газоблоки Львові, низька ціна

При виробництві пористого газобетону використовують два види в'яжучих (вапно, цемент), чистий річковий пісок і воду. Сировинні компоненти перемішуються, в в'язку композицію додають алюмінієву пудру. Спучування і початковий набір міцності супроводжуються вібраційними навантаженнями, остаточне твердіння відбувається в автоклаві: розрізані на штуки напівфабрикати поміщають в камеру зі збільшеним тиском і температурою, де протягом півдоби їх піддають дії гарячої пари.

При виробництві газобетону повітряного (автоклавного) твердіння, отримані блоки, поступаються за міцністю аналогічним матеріалам до трьох разів. Його можна купити у Львові для теплоізоляції.

Ціна на газоблоки за штуку у місті Львів

Характеристики міцності і теплозберігаючі властивості газобетону залежать від обраних пропорцій сировинних компонентів. Ціна за штуку газобетонного форматного виробу - приблизно 30-40 грн.

 • Маленька маса кожного виробу надає перевеги менших витрат транспортування виробів від виробника до продавця і споживача.
 • Технологія, що забезпечує пористу структуру, сприяє економії в'яжучих.
 • Цілий набір корисних властивостей газобетона дає можливість вибирати його серед ряду матеріалів, що застосовуються для малоповерхового і приватного будівництва.
 • Гарна оброблюваність виробів. Пазогребневі торці дозволяють оперативно здійснювати монтаж виробів.

ви хочете купити у Львові недорогий матеріал, ціна на який досить демократична, звертайтеся в нашу компанію. Ми пропонуємо блоки розміром 1м3, упаковані в плівку. Але не забувайте, що один і той же кубометр може бути представлений продукцією різного розміру, тому одна штука буде коштувати в одному випадку 29 грн., а в іншому - 35 грн.

Газоблоки: розміри і ціна Львів

Замовникам пропонуємо купити такі вироби:

 • Для кладки стін, кожна штука розміром 600 х (200-500) х 200 мм;
 • Продукція для установки перегородок: 600 х (75-150) х 200 мм;
 • u-Блоки вироби для внутрішніх перемичок: 500 х (250-400) х 200 мм.

На газоблоки у Львові ціна 1 штуки варіюється в залежності від обраного виду продукції і розміру замовлення. Чим більше в партії штук, тим дешевше обійдеться продаж газоблоків. Львів і передмістя продовжують забудовуватися, реконструюватися, тому потреба в будівельних матеріалах з весни по осінь значно зростає. Якщо замовляти газоблок в Дніпропетровську з заводу, то ціна буде вище через доставки.

Газоблоки (Львів), ціна від виробника

Чи доводилося вам зустрічати подібні оголошення: «куплю газоблоки, Львів»? Це свідчить про підвищений попит на дані вироби, причому, крім великого міста, активно використовує газоблоки і Львівська область. Продукція застосовується для основного будівництва (приватні 1-3-поверхові будинки, дачі) і допоміжного (паркани, альтанки, лазні, гаражі, сараї).

Газобетон поглинає вологу, в зв'язку з чим при зведенні зовнішніх стін слід забезпечити гідроізоляцію. Марка виробів до D 500 підходить для утеплення, а конструкційні блоки повинні володіти більшою щільністю.

Стіни:

Нижній ряд кладуть на цементний розчин, наступний - на клейову суміш. Торцеві впадини і виступи формують тепловий замок, що поліпшує термозберігаючі властивості стін. Монтаж робиться «шахматкою» аналогічно цегляної конструкції. Стіни кімнат обробляють внутрішньою штукатуркою, гіпсокартоном, плитковим матеріалом. Штукатурні покриття можна фарбувати, але потрібно застосовувати суміші з високою паропроникною здатністю. Зовні добре виглядає штукатурний фасад, керамогранітне оздоблення, декоративна цегла.

Основні споруди та огороджувальні територію конструкції

Фундамент в будинках виконується із залізобетону, так як пористий будівельний продукт не витримує значних згинальних навантажень. Газоблоки в Новій Каховці не підходять для спорудження цоколя, так як потрібно витримувати регулярні вологі навантаження.

Для забору знадобиться зробити бетонну основу, купити і укласти шар водонепроникного матеріалу. Потім можна розташовувати прорезинені вироби. Захистом від дощів і атмосферної вологи Львова знадобиться нанесення штукатурки, керамограніта, пісковика.

Санітарно-гігієнічні будови

Тим, хто захоче побудувати з газобетону баню, радимо робити так. Купити доведеться ще чимало матеріалів, тому починати будівництво, маючи на руках лише пористі блоки, буде помилково.

Після виготовлення бетонного фундаменту і укладання водостійких рулонів роблять конструктив з блоків. Всередині рекомендується укласти ГідроТеплоІзоляціі і облицювати вагонкою. Зовні застосовують пінополістирольне утеплення зі штукатуркою, а хороший зовнішній вигляд забезпечується за рахунок сайдингу, блок-хауса.

Рекомендуємо бажаючим зі Львова та області купити продукцію з пористого бетону за вигідною ціною (телефонуйте менеджерам і дізнавайтеся подробиці).

Газобетон у Львове

Найдено: 1 - 34 из 34 товара