Цей пустотіла перегородковий будівельний камінь застосовують для монтажу перегородок, прибудов, в поєднанні з металевими опорами та для інших цілей. Оптимальний для господарського будівництва, гаражів, сараїв. При використанні керамзиту в якості наповнювача придатний для будівництва житлового будинку.
Розміри даного виду перегородкового шлакоблоку 90х190х390 мм. Граничні параметри подібних стінових модулів такі: 2 дм в ширину і висоту, а довжина вдвічі більше. Порожнистий всередині, легкий, зручний для транспортування і укладання. Внутрішні порожнини можна заповнити щебенем, піском, керамзитом, продуктами згоряння вугілля, тирсою, перлітом. Покупець самостійно перетворить такий блок в повнотіла, масивний, міцний, теплий, звуконепроникний.
Цей будівельний модуль виготовлений в Білій Церкві, відомої своїми традиціями створення якісних будівельних матеріалів: клінкерної цегли, залізобетонних конструкцій та ін. Відходи, бій від виробництва цих престижних виробів успішно використовують для виробництва шлакоблоків. Ефективне застосування непридатних ресурсів дає їм друге життя, відбувається загальна економія коштів у виробників і споживачів, що виявляється в гранично низькою ціною. Недоліком є крихкість, що слід враховувати при транспортуванні; невисока теплосберегаемость, яка, природно збільшиться при заповненні порожнин відповідним наповнювачем. Тим не менш, міцність збільшується, а теплопровідність зменшується після заповнення порожнин наповнювачем, обраним Вами. Від наповнювача буде залежати також пожежостійкість, ураженість грибками, пошкодження гризунами та ін
Купивши шлакоблок перегородковий 90х190х390 мм Біла Церква в нашому інтернет магазині Керамік Фест, Ви заощадите час, отримаєте вичерпну інформацію про особливості виготовлення, застосування, розрахунках необхідного для придбання кількості. Доставка по Києву та області в найкоротші терміни.

Шлакоблок 90x190x390

Номер: sh-91939
12 грн.
В наявності

Так само компанія "Керамік Фест" надає знижку в розмірі від 5 -10% на шлакоблок, залежно від розміру Вашого замовлення. Телефонуйте!

Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг