Параметри цього стінового модуля 190х190х390 мм, вони наближені до граничних розмірів. Зазвичай розміри стінових блоків на 10 см більше і складають 200х200х400 мм. Великий розмір забезпечує ефективність, швидкість укладання. Стіновий шлакоблок виготовлений в Білій Церкві шляхом пресування з вібрацією шлакобетонних розчину, під тиском 120 тонн.
Технологія виробництва шлакобетону придумана давно. З 1911 року донині живе створене з шлакоблоків, відреставрована гаражне споруда в Ермітажі, спроектоване ще Миколою Крамским для Його Імператорської Величності Миколи Другого. Виробництво передбачає додавання в вихідний розчин цементу не обов'язково тільки шлаків, є побічними продуктами або відходами від виробництва металів, але і інших матеріалів, залишків: гранітного відсіву, щебеню, гравію, піску; побитий цегла, затверділий бетон, бите скло. Будівлі з цього будівельного матеріалу не піддаються усадці, міцні, довговічні. Технологічні особливості забезпечують простоту і дешевизну виробництва, доступну для споживача ціну.
Дана модель шлакоблоку стінового пустотіла всередині. Вона легка, зручна для транспортування і укладання. У внутрішні порожнини можна поміщати різні наповнювачі, покращуючи фізико-технічні характеристики, підвищуючи міцність, надійність, зменшуючи теплопровідність, і збільшуючи здатність зберігати тепло створюваного блоками приміщення. Спочатку шлакоблоки холодніше, ніж газобетонні, але після заповнення порожнин відповідним утеплювачем досягається бажана збереження тепла, стійкість до вогню, воді, грибків, гризунів. Слабкими сторонами пустотілої стінового блоку є: крихкість при транспортуванні, недостатньо висока теплозащитная і гідроізоляційна здатність. Ці якості покращуються шляхом використання відповідних наповнювачів. Майстер, виконуючи укладку, повинен бути забезпечений спеціальним інструментом з вібро прессующей функцією.
Купити шлакоблок стіновий 120х190х390 мм Біла Церква, замовивши його в нашому інтернет магазині Керамік Фест, можна, знаходячись не тільки в Києві та Київській області, але і в багатьох інших пунктах. Ви заощадите час, отримаєте вичерпну інформацію про особливості виготовлення, застосування, розрахунках необхідного для придбання кількості. Доставка після консультації в найкоротші терміни.

Шлакоблок 190x190x390

Номер: sh-191939
15 грн.
В наявності

Також компанія "Керамік Фест" надає знижку в розмірі від 5 -10% на шлакоблок, залежно від розміру Вашого замовлення. Телефонуйте!

Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг