Цей будівельний модуль виготовлений в Білій Церкві, відомої своїми традиціями створення якісних будівельних матеріалів: цегли, залізобетонних конструкцій. Відходи, бій від виробництва цих престижних виробів та інші, здавалося б, ні на що непридатні матеріали, успішно використовують для виробництва шлакоблоків. Ефективне застосування непридатних ресурсів дає їм друге життя, відбувається загальна економія коштів у виробників і споживачів, що виявляється в гранично низькою ціною.
Технічні показники перегородкового шлакоблоку хороші, їх можна ще поліпшити підбором відповідних наповнювачів для внутрішніх порожнеч. Використання стінових блоків сприяє поліпшенню екологічної безпеки навколишнього середовища, виявом загальної турботи про людей і природу. Піноблок стіновий камінь використовується переважно для господарських будівель, сараїв, для монтажу перегородок, прибудов, в поєднанні з металевими опорами. Він придатний для багатьох цілей, в тому числі при використанні керамзиту в якості наповнювача, на думку практиків, придатний для будівництва житлового будинку.
Розміри даного виду перегородкового шлакоблоку 120х190х390 мм. Граничні параметри подібних стінових модулів можуть досягати 20 см в ширину і висоту, а довжина може бути вдвічі більше. Будівельний камінь, отриманий шляхом пресування шлакобетонних розчину в умовах вібрації, порожнистий усередині. В цьому його перевага: він легкий, зручний для транспортування і укладання. У внутрішніх порожнинах можна розмістити різні наповнювачі. Ви самостійно, на свій розсуд, зможете перетворити такий блок в повнотіла. Пустотілість, однак, крім переваг, тягне за собою слабку сторону, яку необхідно враховувати, роблячи свій вибір. Порожні всередині, ці будівельні модулі недостатньо міцні, вимагають обачного ставлення під час вантаження, транспортування, розвантаження, власне, будівельних робіт.
Купивши шлакоблок перегородковий 120х190х390 мм Біла Церква в нашому інтернет магазині Керамік Фест, Ви заощадите час, отримаєте вичерпну інформацію про особливості виготовлення, застосування, розрахунках необхідного для придбання кількості. Доставка по Києву та області в найкоротші терміни.

Шлакоблок 120x190x390

Номер: sh-121939
12 грн.
В наявності

Так само компанія "Керамік Фест" надає знижку в розмірі від 5 -10% на шлакоблок, залежно від розміру Вашого замовлення. Телефонуйте!

Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг