Купити шлакоблок

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Шукаєте де купити шлакоблок?

Шлакоблок - стіновий камінь, часто використовуваний для будівництва будівель і споруд різного типу, кладки фундаменту, зведення несучих конструкцій і колон. Маючи простий склад, він володіє хорошими характеристиками використання, обробки та застосування, тому широко затребуваний в будівництві. В залежності від того якого наповнювача більше, його експлуатаційні характеристики можуть змінюватися.

Важливим його відмінністю, порівняно зі звичайною цеглою, є високий рівень теплопровідності. У той же час, за розмірами ці будівельні блоки перевершують звичайний цегла. За рахунок цього будівельники здатні істотно знизити кількості використовуваного розчину, завдяки чому кладка здійснюється дуже швидко і надійно.

Властивості шлакоблоку:

Щоб додати будівельного блоку властивості, що роблять його придатним до різноплановому використання, застосовують такі наповнювачі:

  • Шлак;
  • Щебінка різного типу;
  • Пісок;
  • Керамзит;
  • Продукти згоряння вугілля;
  • Тирса;
  • Перліт;

Щільність, стійкість, гарна тепловіддача повністю залежать від властивостей наповнювачів переважаючих в готовому продукті. Використовуючи суміш щебеню, піску, гальки отримують матеріал важкий і щільний — повнотілі блоки. Вони здатні витримати навантаження будь-якого типу, але при цьому трохи краще утримують тепло ніж бетонні блоки.

При поєднанні шлаку, перліту, тирси і керамзиту виходить шлакоблок меншої ваги, більшої протипожежні, теплопровідності і екологічності — це пустотілі будівельні камені.

Знаючи склад купленого цього блоку можна уникнути помилок при зведенні будівель різного типу. Камінь з різними характеристиками придатний для різнопланових робіт.

Застосування і види шлакоблоку:

  • Повнотіла дуже міцний, тому йде переважно на зведення цокольних поверхів, будівництво складних споруд і фундаменту для них.
  • Пустотіла застосовують для монтажу перегородок, прибудов, в поєднанні з металевими опорами та інших цілей.

Шлакоблок, ціна якого в «Керамік Фест» порадує всіх своєю доступністю, можна придбати в будь-якому необхідному обсязі.

Не знаєте, який купити шлакоблок? Зателефонуйте нам і кваліфіковані консультанти підкажуть вам найкраще рішення, виходячи з конкретних обставин і завдань будівництва. Крім того, замовляючи у нас ви завжди зекономите на доставці!