Керамзитобетон стіновий

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Стіновий керамзитобетон призначений для застосування при зведенні стін, як внутрішніх, так і несучих зовнішніх в різних видах приміщень.

Виробляються блоки керамзитонабетона з екологічного продукту – керамзиту, фактично це спінена й обпалена глина з пористою структурою. Міцність матеріалу забезпечується обпаленої оболонкою гранули керамзиту. Тому керамзит – кращий пористий заповнювач.

Такі будівельні блоки дозволяють знижувати теплопровідність до 67%, маса при цьому може зменшиться до 60%, а витрати на один кубічний метр зменшуватися максимально на 45%.

Основними перевагами керамзитобетону в порівнянні із звичайним бетоном і газобетоном є:

Звукоізоляція, що дозволяє обійти необхідність з монтування систем утеплення і захисту від шуму;
теплоізоляція забезпечується проведенням п'ятдесяти послідовних кіл шокового заморожування і відтавання, яка також позитивно впливає на протидію негативним атмосферних і хімічних явищ;
вологостійкість, відсутня конденсат, що сприяє передчасному старінню;
підходить для будівництва в холодному і гарячому кліматі;
не піддається впливу високих температур – хороша вогнестійкість;
економічні щодо матеріалів і часу, що безпосередньо впливає на його зростаючу популярність.
У зв'язку параметрами міцності, наближеними до природного каменю, стінові керамзитобетонні блоки мають багато варіантів для застосування. До того ж вартість блоків дуже доступна. Їх використовують навіть при зведенні монолітних будівель і там, де потрібні матеріали з підвищеною щільністю.