Керамзитобетон перегородковий

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Керамзитобетонний перегородковий блок – це будматеріал, який виготовляється за сучасними технологіями. Основою блоку служить керамзит, вірніше керамзитовий гравій - справжній екологічно чистий і «дихаючий» матеріал. Отримують його шляхом випалу легкоплавкої глини та глинистого сланцю.

Пориста структура керамзиту дозволяє використовувати такі блоки в кліматичних умовах з різними температурними режимами і в будь-якій місцевості, крім того вони здатні виконувати роль стабілізатора вологості приміщення. Основною відмінністю стінового керамзитобетонного блоку від перегородкового є їх товщина. Обидва типу виготовляються в процесі вібропресування, що лише посилює їх зносостійкість.

Конструкція блоку складається з некрізних вертикальних пустот. При порівнянні перегородкового блоку зі звичайною цеглою можна виділити наступні переваги:

поліпшені шумоізоляційні властивості;
спрощений процес укладання;
низька теплопровідність, блоки запобігають втрати тепла в приміщенні;
менша маса, це дозволяє зменшити навантаження на фундамент;
«скромні» габарити;
менша ринкова вартість.
Перегородкові керамзитобетонні блоки призначені для зведення як перегородкових, так і несучих стін всередині споруд. Крім того, вони підходять для спорудження огорож та інших конструкцій будівель громадського та виробничого призначення.

При використанні перегородкових блоків з керамзиту не варто бояться в подальшому забивати цвяхи в стіни, це цілком здійсненно і не потребує використання перфоратора.

Ці матеріали часто застосовують для заповнення каркаса залізобетонних споруд. Також вони підійдуть для облицювання будівель, що будуються, часто застосовують при спорудженні невеликих приміщень типу вуличного туалету чи сараю.

У нашому інтернет магазині Ви можете купити товар, а також замовити доставку по Києву та Україні.