Кришки на паркан

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Щоб захистити огорожу з каменю, цегли, декоративного блоки або керамоблока від атмосферних явищ (дощ, сніг), варто купити бетонні кришки на паркан, які в просторечьи іменуються також шапками на паркан. При відсутній захист верхній частині огорожі, рано чи пізно він прийде в занепад і почне руйнуватися, а це потягне за собою чималі витрати на його відновлення або реконструкцію. Тому не варто зволікати з покупкою бетонних ковпаків на паркан.

Крім захисної функції, що вони виконують ще і декоративну. Завдяки бетонним ковпаків на паркан, останній набуває завершеного і вишуканий вигляд. Крім того, різноманітність форм і забарвлень кришок для колон і забору, дозволить вписати їх практично в будь-який інтер'єр.

Ковпаки на паркан від виробника

Даний будівельний елемент (бетонні дашки на паркан) досить простий у виготовленні, якщо є всі необхідні інструменти і витримуються технологічні вимоги.

Насамперед для виробництва необхідний вібростіл і форми, в які заливається бетон. І якщо призначенням останніх і так зрозуміло, то вібростіл потрібен для рівномірного заповнення бетоном всього простору форми. Особливо якщо кришка буде мати вигадливу форму. В іншому випадку підсумкове виріб вийде неякісним і неміцним.

В кращому випадку ньому можна виявити сліди виробничого браку: ямки, щербини або неповноцінність загального виду (часткове або повне відсутність декоративних елементів або кутів ковпака на стовп огорожі та інші недоліки). У гіршому випадку, дефект будуть прихованими, наприклад це можуть бути порожнини всередині виробу, що знижують його загальну міцність. Вони проявлять себе під час монтажу або експлуатації, раптово розколовшись або дав серйозну тріщину, яка зіпсує зовнішній вигляд.

Якщо хотіли купити бетонні дашки на паркан, ціна на які занадто низька, то задумайтеся, чи дотримуються на виробництві правильної технології виготовлення.

Купити ковпак на стовп огорожі

Сучасні технології дозволяють створювати бетонні кришки найрізноманітніших форм і кольорів. Завдяки чому вони зможуть вписатися в будь-яке дизайнерське рішення. Ви без проблем зможете купити бетонні кришки на паркан утилізовані під черепицю, дерево, камінь або ний матеріал. Також можна підібрати кришки нестандартних форм, наприклад кулясті.

Установка даного будівельного елемента досить проста. Досить нанести на основу кришки і на верхню частину стіни або колони піщано-цементний розчин або будівельний клей, після чого встановити ковпак.