Декоративні блоки

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Декоративні блоки — відмінне рішення для сучасного забору

Паркан дозволяє не тільки відгородити територію, але і надає всьому житлового комплексу завершений і гармонійний вигляд. Якщо для Вас не критична ціна, то декоративні блоки стануть найкращим вибором для зведення вашого споруди. Відмінні експлуатаційні показники цього матеріалу допоможуть отримати міцний і стійкий паркан на довгі роки.

Виробництво

Цьог тип матеріалу виготовляють з бетону і колірного пігменту, що дозволяє отримати матеріал різноманітних відтінків.

Для світлих декоративних блоків використовують білий цемент, а для більш темних і глибоких цемент сірого кольору. Розчин з'єднується з пігментом, ретельно перемішується і укладається у форми. Вібропреси завершують виробничий етап, допомагають створити міцний забірний матеріал для будівництва.

Для посилення візуального ефекту в суміш для заготовок додають мармурову, гранітну крихту, дрібний щебінь. Добавки надають готовим виробам стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Проста технологія виробництва, з використанням матеріалів кращої якості, дозволяє створити декоративні блоки міцні, довговічні, привабливі з естетичної та економічної точок зору. Хоча тенденція останніх років показує що все більшу популярність зараз набирають каремические блоки.

Особливості застосування

Великий вибір широкої колірної гамми дозволяє огорожі споруди гармонійно вписатися в навколишній ландшафт.

Сучасні фахівці пропонують оригінальні рішення забірних конструкцій. Поєднуючи блоки різних кольорів і фактур, оригінально вписуючи в ковані елементи, можна отримати паркан «з яскравою індивідуальністю», точно і ненав'язливо підкреслює лінії житлового комплексу.

«Керамік Фест» пропонує декоративні блоки ціни, на які порадують своєю доступністю. Ми допоможемо вам побудувати прекрасний і міцний паркан недорого!