Блоки для забору

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів
85 грн.
35 грн.

Виробництво декоративних блоків для парканів

Основою служать бетон і колірний пігмент. Ці компоненти змішують і отриману масу розкладають по формах. Після цього проводиться обробка застывающей суміші методом вібропресування. Отримані «цегла» володіють високою міцністю, що робить їх придатним матеріалом для будівництва. Додавання в розчин крихти, різних мінералів підсилює декоративний ефект.

Для світлих блоків для парканів використовують білий цемент, а для більш темних і глибоких цемент сірого кольору. Розчин з'єднується з пігментом, ретельно перемішується і укладається у форми. Вібропреси завершують виробничий етап, допомагають створити міцний забірний матеріал для будівництва.

Для посилення візуального ефекту в суміш для заготовок додають мармурову, гранітну крихту, дрібний щебінь. Добавки надають готовим виробам стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Проста технологія виробництва, з використанням матеріалів високої якості, що дозволяє створити декоративні блоки для забору міцні, довговічні, і красиві.

Купити блок для забору ви можете в нашому інтернет магазині.

Характеристики і властивості

У першу чергу варто відзначити, що декоративні блоки для забору володіють великою міцністю і стійкістю до клімату нашої країни. Це означає, що незалежно від погоди, зберігати гарний вид паркан з блоків на протязі довгого часу. Так само великим плюсом буде те, що зараз в основному фактура знаходиться як на лицьовій, так і на внутрішній частині, що надає гарний вид паркану з обох сторін, за винятком кутових елементів.

Так як міцність і щільність більша, вага одиниці матеріалу буде вище середнього, це варто враховувати при будівництві фундаменту під паркан, щоб уникнути повільного руйнування споруди.

Застосування

Так як бетонні забірні блоки носять декоративний характер, їх використовують не тільки для зведення огорож, але і як облицювання будівель. Але в 90% випадках його купують саме для зведення декоративних огорож чи стовпів.

Використовують його або для спорудження стін, для зведення стовпів. Блок для стовпів огорожі підійде як не можна краще, так як укладання проходить легко, симетричні розміри матеріалу цьому сприяють. Ціна на блоки для стовпів на сайті надається у відповідності з ринковими умовами.

Плюси і мінуси декоративних забірних блоків

Плюси:

  • Висока міцність матеріалу, а надалі і споруди;
  • Довгий термін служби;
  • Стійкість до погодних умов;
  • Простота в укладанні;
  • Різноманітність форм і кольорів.

Мінуси:

  • Велика вага одиниці матеріалу;
  • Ціна блоку для забору;

Купити бетонні блоки для забору

В інтернет-магазині «Керамік Фест» у вас є можливість купити бетонні блоки для забору недорого і з доставкою. Ціни на сайті актуальні, і відповідають ціною від виробника. Так само наші менеджери проконсультують докладніше про те, який матеріал вибрати, і які супутні матеріали знадобляться.