Декоративні блоки

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів

Декоративні блоки — відмінне рішення для сучасного забору

Блок декоративний – це штучно створений будівельний матеріал, за допомогою якого можна вибудувати огороджувальну конструкцію по периметру приватного будинку або дачної ділянки, а також знайти йому інше застосування, наприклад, – спорудити терасу або альтанку у дворі.

Ці бетонні блоки гарні тим, що:

  • можна використовувати елементи різних форм і розмірів, щоб отримати результат, який відрізняється індивідуальністю зовнішнього вигляду;
  • споруди з них не потребують обслуговуванні і ремонті, як це буває з металоконструкціями;
  • монтаж відрізняється відносною простотою.

Неприємною особливістю декоративного бетонного блоку є великі тривалість установки і ціна порівняно з деякими іншими матеріалами. Але при цьому паркан з декоративних блоків буде надійно захищати територію ділянки і має презентабельним зовнішнім виглядом.

Виробництво декоративних блоків

Основою служать бетон і колірний пігмент. Ці компоненти змішують і отриману масу розкладають по формах. Після цього проводиться обробка застывающей суміші методом вібропресування. Отримані «цегла» володіють високою міцністю, що робить їх придатним матеріалом для будівництва. Додавання в розчин крихти, різних мінералів підсилює декоративний ефект.

Для світлих декоративних блоків використовують білий цемент, а для більш темних і глибоких цемент сірого кольору. Розчин з'єднується з пігментом, ретельно перемішується і укладається у форми. Вібропреси завершують виробничий етап, допомагають створити міцний забірний матеріал для будівництва.

Для посилення візуального ефекту в суміш для заготовок додають мармурову, гранітну крихту, дрібний щебінь. Добавки надають готовим виробам стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Проста технологія виробництва, з використанням матеріалів кращої якості, дозволяє створити декоративні блоки міцні, довговічні, привабливі з естетичної та економічної точок зору. Хоча тенденція останніх років показує що все більшу популярність зараз набирають каремические блоки.

Особливості застосування

Великий вибір широкої колірної гамми дозволяє огорожі споруди гармонійно вписатися в навколишній ландшафт.

Сучасні фахівці пропонують оригінальні рішення забірних конструкцій. Поєднуючи блоки різних кольорів і фактур, оригінально вписуючи в ковані елементи, можна отримати паркан «з яскравою індивідуальністю», точно і ненав'язливо підкреслює лінії житлового комплексу.

«Керамік Фест» пропонує декоративні блоки ціни, на які порадують своєю доступністю. Ми допоможемо вам побудувати прекрасний і міцний паркан недорого!