Великоформатні керамічні блоки

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

Великоформатні блоки – швидке і вигідне будівництво

Керамічні поризовані блоки великих розмірів – це інноваційний матеріал, поступово витісняє традиційний цегла, газобетон з будівельного ринку. Популярність матеріалу обумовлена тим, що він поєднує міцність кераміки і низьку теплопровідність властиву виробів з ніздрюватого бетону. Крім того, у великоформатних керамічних поризованих блоків є три переваги:

  • Форма. Бокові сторони кожного виробу мають пази і гребені для ефективної стикування при зведенні стін. Завдяки їм скорочується кількість використаного цементного розчину, так як він використовується тільки для горизонтального зчеплення рядів.
  • Розмір. Великий формат будматеріалу скорочує кількість необхідного витратного матеріалу і допомагає зменшити час будівництва більш ніж в два рази.
  • Вагу. Мала маса великоформатного керамічного блоку дозволяє скоротити навантаження на фундамент. Також досить легкі вироби простіше транспортувати, піднімати і монтувати.

Технічні характеристики

У таблиці нижче приведені точні дані, якими володіють великі пазогребневі керамічні блоки. Вони дозволяють точно уявити, яких розмірів випускаються великоформатні керамічні блоки і наскільки вигідніше й ефективніше їх використовувати. Також не варто забувати, що кераміка надзвичайно стійка до впливу хімічних речовин і впливу агресивних погодних умов.

Розмір

380х250х219

440х250х219

510х250х219

Теплопровідність

0, 145

0, 136

0, 143

Паропроникність

0, 14

0, 14

0, 14

Маса

15, 5

17, 6

20

Морозостійкість

F50

F50

F50

Міцність

М100

М100

M100

Водопоглинання

17%±2

19%±2

19%±2

 

Будівлі побудовані з блоків великих розмірів не потребують додаткового утеплення, але декоративна обробка не буде зайвою. Вона додасть додатковий захист стін і дозволить прикрасити будинок у відповідності з естетичними уподобаннями мешканців. Безперечною перевагою матеріалу є шорстка поверхня, що забезпечує міцне зчеплення з шаром штукатурки.

Хочете вигідно купити великоформатні керамічні блоки?

«Керамік Фест» є офіційним представником більшості виробників керамічних будівельних матеріалів. Тому у каталозі інтернет магазину представлені найнижча в Україні ціна на керамічний великоформатний блок. При цьому оптові і постійні клієнти можуть розраховувати на додаткові знижки як на сам товар, так і на його доставку. А тим клієнтам, які вперше вирішили скористатися послугами «Керамік Фест» допоможе заощадити сучасний зручний сервіс та допомога наших онлайн менеджерів.

Широка мережа складів і ретельно вивірена логістика дозволяє оперативно доставити великоформатні керамічні блоки та інші матеріали на будівельний об'єкт, де б він не знаходився. Спосіб оплати наші клієнти вибирають самі – одним зручно розрахуватися готівкою в нашому офісі, а іншим простіше і вигідніше перевести гроші на рахунок «Керамік Фест». Але найголовніше, покупці завжди можуть розраховувати на високу якість купленого товару і гарантовано тривалий термін його служби. Співпрацювати з «Керамік Фест» завжди вигідно!