Стінові керамблоки

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

Стінові керамічні блоки – основа теплого і міцного будинку

Тривалий час першість серед будівельних матеріалів займав цегла. Його цінували за ряд якостей, властивих якісної кераміці – міцність, вогнестійкість,  екологічність і довговічність. Однак сучасні умови утримання будинків вимагають більшої економії, і для більшої економії люди як альтернативу цегли використовують стінові керамічні блоки. Вони зберегли всі переваги цегли і при цьому придбали деякі переваги:

  • Суттєве збільшення розмірів дозволяють прискорити час спорудження будівель і зменшити кількість швів та цем'янкового розчину;
  • Зменшити навантаження стін на фундамент, а отже, знизити вартість його зведення;
  • Істотне підвищення опірності витоку тепла за рахунок порожнин у тілі матеріалу і зменшення «містків холоду» завдяки боковим пазів і гребенів вентиляційних керамічних блоків.

Сфера застосування стінових керамічних блоків досить широка. Керамблоки використовуються для будівництва житлових будинків, різних державних і приватних установ, комерційних закладів, офісних, торгових і розважальних комплексів. Великоформатні вироби ідеально підходять для зведення несучих стін, так як здатні витримувати навантаження в кілька поверхів. Невеликі стінові блоки оптимально застосовувати при будівництві внутрішніх перегородок. Вони володіють високими звукоізоляційними здібностями і мають естетичний вигляд навіть без додаткової декоративної обробки.

При усіх згаданих вище перевагах керамічних стінових блоків вони також не позбавлені деяких недоліків. Так, структура теплих керамічних блоків досить крихка і вимагає обережного поводження під час механічної обробки – свердління, штробитрования, різання і т. д. Другим недоліком цього матеріалу є властивість активно вбирати вологу, тому з нього можна будувати підвальні приміщення, цокольні поверхи, а укладання бажано проводити в суху погоду.