Керамічний блок 380 мм (38 см)

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Керамічний поризований блок 38 – це вигідне вкладення коштів як для приватної особи, так і для комерційних структур. Така товщина виробу служить надійним захистом від холоду, і враховуючи це, можна не витрачається на додаткове утеплення будівлі. Це відбувається завдяки унікальній структурі матеріалу, для виготовлення якого використовують натуральну глину, змішану з органічними добавками маленького розміру – тирсою, пінопластом та іншим. Вигорить під час випалу, добавки залишають порожнечі, що перешкоджають втратам тепла взимку і нагрівання повітря всередині приміщення в спеку. Крім того, керамічний блок 38 має з обох сторін пази і гребені, завдяки такій структурі вони міцно з'єднуються. Такий спосіб кріплення зменшує кількість «містків холоду» і витрата цем'янкового розчину, який потрібен виключно для горизонтальної фіксації.

Керамічний блок 380 мм, так само як і товщиною 250 мм, володіє малою вагою і великими розмірами. Ці характеристики сприяють прискоренню будівельних робіт більш ніж у два рази. У сукупності з керамічним блоком товщиною 120 мм можна побудувати весь будинок з цього матеріалу, що позитивно позначиться не тільки на якості самого будинку, але і вплине на інші фактори, які можуть бути корисними в житті, наприклад сильна звукоізоляція і теплопровідність. Стіни з цього матеріалу мають поверхню, на яку добре лягає будь-який обробний матеріал. Невелика шорсткість стін дозволяє штукатурці добре зчепитися, що надалі перешкоджає відшарування декоративного шару і появи на ньому дрібних тріщин. Керамічні блоки 380 легко піддаються обробці – свердління, різання і іншим механічних впливу. Це надає можливість оперативно чіпляти на стіну різні конструкції, обладнання, закріплювати підвісні елементи меблів.

Керамоблок 38 витримує навантаження до 150 кг на см2. Саме тому будівлі, побудовані з нього, можуть простояти до ста років. Найголовніше - дотримуватися під час будівництва певних правил. Так, не рекомендується використовувати керамічний блок 380 для створення фундаменту і цокольних поверхів. Керамічний блок добре вбирає вологу, що знижує його міцність і може вплинути на цілісність структури під час заморозків.