Поротерм (Porotherm) Керамічні блоки

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Про виробника

Компанія Wienerberger – це відомий виробник сучасних будівельних матеріалів. Інноваційний підхід і глибокі дослідження ринку енергозберігаючих технологій дозволили створити унікальні керамічні блоки Поротерм. Вони виготовлені з високоякісної глини, що є гарантією міцності і довговічності одержуваних виробів. Їх форма, а також розташування порожнин в цеглі створені так, щоб можна було максимально швидко і міцно зводити надійні будівлі. Керамічний поризований блок Porotherm володіє високими теплозберігаючими властивостями, з якими не зрівняється жоден будівельний матеріал.

Великоформатні керамічні блоки Porotherm використовуються для зведення зовнішніх і внутрішніх несучих стін. Блоки товщиною від 38 до 50 сантиметрів не потребують додаткового утеплення. Кімнати в будинках, побудованих з такого матеріалу, завжди будуть теплими взимку і прохолодні влітку. Крім того, компанія гарантує високу звукоізоляцію будівлі, що безсумнівно підвищить рівень комфорту мешканців. Також розроблений спеціальний керамічний блок Porotherm для перекриттів. Легка вага виробів не створює зайвого навантаження на стіни і фундамент, а стійкість до високих температур і хімічних речовин робить проживання в такому будинку набагато безпечніше.

Керамічний блок Porotherm – це матеріал, який можна придбати у офіційних представників австрійської компанії за доступною ціною. Особливою популярністю він користується у компаній, що зводять елітні багатоповерхові будівлі в центрі мегаполісів. Їх покупці завжди отримують високоякісне житло за цілком доступні гроші.

Характеристики керамічного блоку Porotherm

Цей новий будівельний матеріал є справжньою знахідкою для тих, хто хоче побудувати власний затишний будинок. Основною перевагою можна назвати те, що час зведення будь-якої будівлі істотно скорочується із-за великих розмірів виробів. Крім того, цей матеріал відрізняється малою вагою, що дозволяє обмежитися власними силами або за допомогою одного-двох підсобних робітників.

Переважні характеристики керамічних блоків Поротерм:

  • Високі теплоізоляційні і теплозберігаючі якості;
  • Підвищена міцність виробів;
  • Вогнестійкість;
  • Висока звукоізоляція.

Купити керамоблок Поротерм Ви можете в нашому магазині, приїхавши до нас у відділ продажів, або зателефонувавши на гарячу лінію. Ціна на сайті актуальна, може коливатися, залежно від розміру замовлення.