Поротерм (Porotherm) Керамічні блоки

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Керамічні блоки Porotherm – найкращий матеріал для будівництва будинку

Компанія Wienerberger – це відомий виробник сучасних будівельних матеріалів. Інноваційний підхід і глибокі дослідження ринку енергозберігаючих технологій дозволили створити унікальні керамічні блоки Поротерм. Вони виготовлені з високоякісної глини, що є гарантією міцності і довговічності одержуваних виробів. Їх форма, а також розташування порожнин в цеглі створені так, щоб можна було максимально швидко і міцно зводити надійні будівлі. Керамічний поризований блок Porotherm володіє високими теплозберігаючими властивостями, з якими не зрівняється жоден будівельний матеріал.

Великоформатні керамічні блоки Porotherm використовуються для зведення зовнішніх і внутрішніх несучих стін. Блоки товщиною від 38 до 50 сантиметрів не потребують додаткового утеплення. Кімнати в будинках, побудованих з такого матеріалу, завжди будуть теплими взимку і прохолодні влітку. Крім того, компанія гарантує високу звукоізоляцію будівлі, що безсумнівно підвищить рівень комфорту мешканців. Також розроблений спеціальний керамічний блок Porotherm для перекриттів. Легка вага виробів не створює зайвого навантаження на стіни і фундамент, а стійкість до високих температур і хімічних речовин робить проживання в такому будинку набагато безпечніше.

Керамічний блок Porotherm – це матеріал, який можна придбати у офіційних представників австрійської компанії за доступною ціною. Особливою популярністю він користується у компаній, що зводять елітні багатоповерхові будівлі в центрі мегаполісів. Їх покупці завжди отримують високоякісне житло за цілком доступні гроші.

Характеристики керамічного блоку Porotherm

Цей новий будівельний матеріал є справжньою знахідкою для тих, хто хоче побудувати власний затишний будинок. Основною перевагою можна назвати те, що час зведення будь-якої будівлі істотно скорочується із-за великих розмірів виробів. Крім того, цей матеріал відрізняється малою вагою, що дозволяє обмежитися власними силами або за допомогою одного-двох підсобних робітників.

Переважні характеристики керамічних блоків Поротерм:

  • Високі теплоізоляційні і теплозберігаючі якості;
  • Підвищена міцність виробів;
  • Вогнестійкість;
  • Висока звукоізоляція;

Як дешево купити керамічний блок Porotherm?

Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб придбати продукцію компанії Wienerberger як можна дешевше, то найкращим виходом стане співпраця з офіційним представником виробника. Будівельний магазин «Керамік Фест» - це сучасна віртуальна майданчик, яка дозволяє придбати керамічні блоки Поротерм, скориставшись будь-яким гаджетом, підключеним до інтернету. Вам потрібно просто зайти в каталог магазину, вибрати необхідну продукцію, оформити заявку і дочекатися, поки товар приїде в зазначене місце. При цьому кожен клієнт може розраховувати на допомогу професійних менеджерів, які допоможуть правильно оформити та оплатити покупку.

Ціни на керамічні блоки Porotherm

Інтернет магазин «Керамік Фест» пропонує скористатися кращою ціною на вироби австрійського виробника будматеріалів Wienerberger. Будучи діловим партнером та офіційним дистриб'ютором наша компанія продає керамічні блоки Поротерм по заздалегідь встановленій вартості. Її встановлює сам виробник, і тому цей будівельний матеріал дешевше не знайти.

Щоб в цьому переконатися, Ви можете порівняти ціни на керамічні блоки Поротерм у каталозі інтернет магазину «Керамік Фест» і в інших точках продажу. Постійні клієнти знають, що у нас завжди вигідно купувати будь-які будівельні та оздоблювальні матеріали, інструменти та супутні товари.