Кератерм керамічні блоки

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Керамоблок Кератерм - зразок сучасного будівельного матеріалу

Керамічні блоки – новий будівельний матеріал, що виготовляється з обпаленої глини високої якості. Від звичайного цегли ця продукція відрізняється більш великими формами і великою кількістю пустот. Це є значною перевагою, так як менше сил і часу йде на зведення будівлі, а стіни виходять набагато тепліше.

Керамічні блоки Кератерм – це:

  • Економічність. Легкі вироби дозволяють вкладати менше грошей у створення фундаменту і прискорюють темпи будівельних робіт. Шорстка поверхня забезпечує прекрасне зчеплення з різними оздоблювальними матеріалами. Як показує практика, цементного розчину під час будівництва йде приблизно у вісім разів менше, а штукатурки під час оформлення вдвічі. Також блоки легко піддаються обробці – пиляються і свердляться, що також є безперечною перевагою;
  • Пазогребневая конструкція керамічних блоків позбавляє від вертикальних швів і істотно знижує кількість і товщину горизонтальних. Як наслідок, зводиться практично немає поява усадочних тріщин і відшарування штукатурки. В відміну від блоків керамічні вироби здатні витримувати такі ж навантаження, як і звичайний цегла. Висока міцність і стійкість до зовнішніх впливів є гарантією довгого терміну експлуатації житла;
  • Керамічні блоки Кератерм мають низьку теплопровідність, тому стіни з великоформатних виробів не вимагають додаткового утеплення. У будинках з керамічних блоків Кератерм утворюється власний мікроклімат, що сприяє більшого комфорту проживання. Буквально «дихаючі» стіни перешкоджають накопиченню зайвої вологості, а, отже, і появі цвілі.

Керамічний блок Кератерм – вигідне вкладення капіталу

Вироби Кузьминецкого Цегельного Заводу користуються все більшою популярністю. Забудовники використовують його для зведення елітного житла, а власники приватних ділянок для будівництва заміських котеджів або упорядкованих будинків. Звичайно, можна скористатися аналогічною продукцією, що випускається на інших заводах, наприклад за кордоном. Однак таке рішення тільки збільшить витрати і зовсім не є гарантією того, що товар, подолавши кілька тисяч кілометрів, добиратиметься цілим.

Сертифікована продукція українського виробника є гарантією тривалої служби будматеріалу. При правильному укладанні керамічних блоків Кератерм будинок може простояти понад 100 років. При цьому вартість зведення стіни, що буде дешевше, навіть не дивлячись на те, що цей матеріал стоїть на порядок вище газоблоку і звичайного цегли. Зниження витрат відбувається за рахунок:

  1. Швидкого зведення стін, що звичайний робітник може робити зі швидкістю 400 блоків за день. Це в два з половиною рази швидше, ніж якщо б будівництво велося з цегли;
  2. Зменшення розчину, необхідного для кладки в три рази;
  3. Зниження суми оплати за роботу будівельникам, адже вона займає менше часу, ніж якщо б використовувалися традиційні матеріали;
  4. Відсутність необхідності утеплювати будинок – великі керамічні блоки володіють здатністю ефективно перешкоджати втрати тепла.

Де дешевше всього продаються керамічні блоки Кератерм?

найвигідніша ціна на керамічний будівельний матеріал Кузьминецкого Цегельного Заводу у офіційних дилерів компанії виробника. Наприклад, вартість у магазині «Керамік Фест», який уклав договір на дистрибуцію цього товару, значно нижче, ніж навіть у великих оптових супермаркетах. Справа в тому, що доставка керамічних блоків Кератерм здійснюється безпосередньо із заводу. Тобто наш магазин а, отже, і клієнти не платять за численні перевезення і зберігання товару. Крім того, виробник сам встановлює ціни а, значить, дешевше шукати немає сенсу, можна знайти тільки дорожче!