Керамічний блок Русинія

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Характеристики керамоблоков Русинія

Керамічний блок Русинія – це сучасний будівельний матеріал виготовляється в Україні на інноваційному європейському обладнанні. Унікальні якості дозволяють йому на рівних конкурувати з аналогічною продукцією, випущеної на найбільших заводах світу. Серед унікальних достоїнств керамічного блоку Русинія можна виділити:

  • Високу міцність виробу, яка є гарантією довгої служби побудованого будинку;
  • Зведені з цих великоформатних блоків зовнішні стіни не потребують додаткового утеплення, оскільки вони мають низьку теплопровідність;
  • Поверхню керамічних блоків Русинія трохи шорстка, що забезпечує відмінне зчеплення оздоблювальним матеріалам, таким як декоративна штукатурка;
  • Будматеріал легко піддається обробці, наприклад свердління та різання.

Продукція компанії «Закарпатська Будівельна Кераміка» користується великим попитом серед забудовників і приватних осіб. Причина цього не тільки високі характеристики матеріалу, але і те, що він дозволяє істотно знизити витрати на будівництво.

  1. Легкий вага виробів не вимагає створення дорогого надміцного фундаменту;
  2. Один керамічний блок замінює собою кілька звичайних цеглин, а отже зведення будівлі робочими відбувається в більш короткий період;
  3. При кладці керамічних блоків витрачається в два рази менше розчину. Він потрібен тільки для горизонтальної фіксації, вертикальна здійснюється за рахунок гребені-пазової конструкції виробу.

Таким чином, використовуючи керамічні блоки Русинія, за цілком доступну вартість можна швидко побудувати теплий комфортний будинок. Всередині кімнат утворюється особливий мікроклімат, який забезпечує неповторний затишок. Стіни буквально «дихають», що допомагає уникнути високої вологості і появи на поверхнях цвілі, грибків, інших мікроорганізмів. Також керамічні вироби Русинія відрізняються відмінними звукоізоляційними властивостями, що запобігають проникнення вуличного шуму в житлове приміщення.

Дешеві керамічні блоки Русинія

Цей будматеріал складно знайти за доступною ціною, особливо в районах, найбільш віддалених від Закарпатської області, де знаходиться виробництво. Половина продукції компанії експортується в країни Євросоюзу, а решту реалізують через власну дилерську мережу. Саме у офіційних представників фірми «Закарпатська Будівельна Кераміка» можна придбати за найнижчими цінами керамблокі Русинія. У перекупників завжди вартість вище, незважаючи на оптову знижку, яку вони отримують. Адже цим підприємцям потрібно також окупити транспортування товару і його зберігання.

«Керамік Фест» є діловим партнером компанії «Закарпатська Будівельна Кераміка» і тому має можливість порадувати своїх клієнтів найбільш доступними цінами на будматеріали бренду Русинія. Сучасний сервіс дозволяє здійснити замовлення з будь-якого гаджета, підключеного до інтернету. При цьому можна істотно заощадити на доставці керамічних виробів, адже склади нашого магазину знаходяться в кожній області. Максимальна вартість доставки керамоблоків Русинія не перевищує 2000 гривень, а тому вона доступна кожному.