Керамоблоки СБК

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Компанія СБК існує на ринку будівельних матеріалів з 1997 року. За цей період завдяки високій якості своєї продукції вона змогла зарекомендувати надійним партнером великих будівельних компаній. Бездоганна репутація і зараз дозволяє впевнено нести пальму першості не дивлячись на появу великої кількості конкурентів.

Виробництво керамічних блоків СБК

«Слобожанська Будівельна Компанія» займається виробництвом поризованих і непоризованных виробів з випаленої глини і їх реалізацією. Процес виготовлення продукції займає повний цикл – від розробки кар'єрів до відвантаження її на склади своїх ділових партнерів. Чотири родовища глини і два потужних заводу дозволяють задовольнити споживчий попит клієнтів з усіх куточків України. Всі вироби мають міжнародні сертифікати якості для реалізації їх в країнах Євросоюзу та України. Завдяки використанню інноваційних технологій керамблокі цього виробника володіють унікальними якостями. Тому їх успішно використовують для спорудження приватних та багатоповерхових будинків.

Характеристики керамічних блоків СБК

 

СБК 25 П+Р (10,5 NF)

СБК 2NF

 

СБК 38 П+Р 10NF

Призначення

Несучі стіни (зовнішні і внутрішні)

Міжкімнатні перегородки, легкі несучі стіни

Зовнішні і внутрішні несучі стіни

Марка міцності

75

75

75

Розмір

250х380х215

250х120х138

380х245х215

Витрата на м2

11,8

17,5

18,7

Витрата на м3

45,5

241

49,5

Теплопровідність

1,67

1,25

2,53

Морозостійкість

50

50

50

Вага

15,2

3,5

12,9

Кількість штук на піддоні

60

280

60

Об'єм в м3 на піддоні

1,29

1,16

1,21


До безперечних достоїнств цього матеріалу можна віднести відмінні звукоізоляційні якості. У будинках, побудованих з нього, ніколи не чути сторонні шуми, що доносяться з вулиці. Крім того, можна з упевненістю стверджувати, що в таких будівлях утворюється унікальний мікроклімат, завдяки властивості стін «дихати». Ця ж здатність запобігає появі цвілі й грибкових організмів на поверхнях. Єдиним недоліком керамічних блоків СБК є їх висока вартість у порівнянні з аналогічною продукцією конкурентів. Але, при цьому, завжди можна бути впевненим у високій якості продукції цієї компанії, чого не скажеш про вироби з обпаленої глини інших виробників.

Купити керамічні блоки СБК

Інтернет магазин будматеріалів «Керамік Фест» є багаторічним бізнес партнером «Слобожанської Будівельної Компанії». Тривале співробітництво забезпечило нам найбільш низькі ціни на всю продукцію, виготовлену цим виробником. Тому наші клієнти можуть придбати її дешевше, ніж в інших магазинах. Завдяки сучасному забезпечення роботи магазину і зручному сервісу всі дії з оформлення та оплату замовлення можна зробити з будь-якого гаджета, підключеного до інтернету.

Склади «Керамік Фест» розташовані по всій території України, що дозволяє нам дуже швидко доставляти передплачені будматеріали до місця призначення.  Ретельно вивірена логістика економить гроші наших клієнтів, а також їх вільний час. Якщо Ви хочете придбати керамічні блоки СБК за найнижчою ціною в Україні з доставкою, то «Керамік Фест» – це саме те, що потрібно!