Керамічні блоки Керамейя

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Особливості керамоблоків Керамейя

Завод Керамейя працює на сучасному обладнанні, а продукція відповідає будівельним стандартам. Попит на керамічні блоки Керамейя високий, так як будинки, побудовані з них, вимагають менших витрат на опалення. Компанія відома і за межами України, який поставляє продукцію в інші країни (Польща, Німеччина), що можливо завдяки відповідності продукції міжнародним будівельним нормам.

Керамблокі виробляються з різновидів глини, які при випаленні не розтріскуються і не змінюють форму. Кладка з таких блоків проводиться швидко, не вимагає особливих навичок, лише дотримання технології. Випускається керамоблок на сучасному обладнанні, з контролем якості.

Характеристики і властивості

  • Міцність М100.
  • Високі теплоізолюючі властивості.
  • Мінімальні відхилення в розмірах.

Керамблокі Керамейя виробляються з маркою міцності М100, водопоглинанням до 5%, і витримують 150 температурних циклів. Вони служать більше 100 років, що робить їх довговічним матеріалом.

Продаж керамічних блоків Керамейя

Купити керамічний Керамейя ви можете на нашому сайті. Наш магазин - офіційний представник компанії і пропонуємо ціну, встановлену виробником. Продаємо будь-якими обсягами, як за готівковий розрахунок, так і при оплаті готівкою. Забезпечимо швидку і регулярну поставку керамічних блоків Керамейя на об'єкт.