Великоформатний керамічний блок Porotherm 44 – це будівельний матеріал, що дозволяє створювати високі будівлі до восьми поверхів. Він володіє всіма позитивними якостями цегли, а саме здатністю витримувати:

  • До 150 кг навантаження на один сантиметр;
  • Більш 50 циклів заморожування;
  • Вплив агресивного навколишнього середовища і хімічних речовин.

Крім цього керамічна цегла теплий блок 440мм Porotherm завдяки особливій технології виробництва володіє підвищеними теплоізоляційними властивостями. Перед обжином в глину додаються тирса та інші органічні добавки, які, згораючи, залишають дрібні порожнечі. Саме вони запобігають втраті тепла в холодну пору року і не дозволяють підвищуватися температурі повітря в приміщенні в літню спеку.

Керамічні поризовані блоки Porotherm 44 з двох сторін оснащені пазами і гребенями, які забезпечують щільність зчеплення під час кладки стін. Така система дозволяє зменшити кількість «містків холоду» і знизити кількість використовуваного для фіксації будматеріалів розчину.

Керамічні блоки Поротерм 44 володіють значними розмірами, що дозволяє в два рази прискорити будівельний процес обходячись при цьому меншою кількістю найманих робітників.

Тип Керамічний блок
Виробник Porotherm
Міцність М-100
Щільність -
Розмір 440×248×249
Відсоток водопоглинання 12
Кількість штук в м² 16
Кількість штук в м³ 40
Вага 1 шт 20 кг
Кількість штук на піддоні 60
Кількість в фурі -

Porotherm 440×248×249

Номер: pt-kb-44248249
138,25 грн.
В наявності
Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг