Керамічні блоки

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів

Характеристики керамічних блоків

Цей будівельний матеріал з'явився порівняно недавно, менше п'ятдесяти років тому. Однак він відразу почав набирати популярність завдяки своїм унікальним характеристикам. Керамічні вироби виготовляються з високоякісної глини, яка обпалюється при високих температурах. Щоб випал пір було рівномірним, порожнечі набивають тирсою, які надалі вигорають безпосередньо в печі. Ось одні з багатьох позитивних характеристик керамоблоков:

  1. Міцні блоки мають особливу форму, що дозволяє найбільш ефективно створювати теплі стіни.
  2. Великі розміри істотно скорочують час зведення будівель, а невелика вага дозволяє займатися будівельними роботами самостійно або використовуючи допомогу пари підсобників.
  3. Стіни, зведені з керамічних блоків можуть обходитися без додаткового утеплення.
  4. Матеріал стійкий до впливу хімічних речовин і ультрафіолету і при цьому безпечний для екології та людського здоров'я.

Які марки керамічних блоків можна придбати в Києві?

Завдяки великій популярності цього матеріалу на будівельному ринку України в нашому інтернет магазині представлена продукція не тільки іноземних виробників, але і вітчизняних:

  • Керамічні блоки Porotherm вважаються еталоном якості в усьому світі. Їх виготовляє австрійська компанія Wienerberger, яка для зниження вартості продукції побудувала власний завод в Україні.
  • Кератерм – це продукція Кузминецкого цегельного заводу, яка завоювала український ринок будматеріалів високою якістю і доступною вартістю.
  • СБК – українська компанія, що стрімко завоювала міжнародний ринок високою якістю будматеріалів. Виробництво керамічних блоків розміщено на двох заводів, розташованих у Київській та Сумській областях.
  • Керамейя – торгова марка, яка так само представлена на ринку України і має високу якість своєї продукції за рахунок найсучаснішого методу виробництва. Керамблокі випускаються в двох кольорах – красивому коричневому і помаранчевому, що дозволяє заощадити на зовнішньому оформленні будівель.
  • Русыния – компанія, чиї основні виробничі потужності знаходяться в Закарпатській області. Для обладнання заводу використовувалася виключно сучасна європейська техніка. Продукція цієї марки успішно експортується в Європу, а також непогано продається по всій Україні.

Купити керамічний цих виробників в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Весь асортимент завжди в наявності, 2 склади дозволяють зберігати весь матеріал і при необхідності відразу відправити його кінцевому споживачу.

Розрахунок вартості керамічних блоків

Варто відзначити, що вартість керамічних блоків різних виробників приблизно однакова. Проте в різних регіонах можуть спостерігатися незначні коливання, які пов'язані з транспортуванням товару від місця виробництва до складу.

«Керамік Фест», завдяки укладеним договорам, вартість керамічних блоків найбільш низька. Ціна кожного керамоблоков вказується за штуку, що допомагає уникнути плутанини при підрахунку необхідного матеріалу. Сама доставка на будівельний об'єкт залежить від кілометражу, але ніколи не перевищує 2000 гривень.

Багатьох клієнтів нашого спеціалізованого магазину хвилює питання – як дізнатися, яку кількість виробів знаходиться на піддоні і як розрахувати вартість одного куба товару? Представлена таблиця допоможе дізнатися необхідні відомості без зайвих проблем. В ній наведені найбільш популярні формати керамічних блоків, де абревіатура НФ позначає розмір звичайного цегли.

Щоб дізнатися вартість одного кубічного метра будівельних матеріалів, досить помножити ціну одного виробу на кількість штук, зазначених у таблиці характеристик товару. Також вона допоможе точно дізнатися скільки керамічних блоків знаходиться на одному піддоні, а отже і зрозуміти обсяг і вартість цього товару в нашому магазині.