Бетонні блоки для опалубки

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Бетонні блоки для опалубки з'явилися порівняно недавно, але встигли стати популярними. Раніше встановити опалубку було не просто, адже крім того, що її потрібно рівно виставити, треба було і надійне кріплення. В результаті після звичної дерев'яної або металевої опалубки, бетон виходить недостатньо рівним, адже найменша неточність призводила до кривизні фундаментів. Зовнішній вигляд такого фундаменту залишав бажати кращого нерівності, не пролиті місця, опуклості, патьоки бетону. Такий фундамент вимагав додаткової обробки - шпаклівки, штукатурки і т. д. З бетонними блоками ці проблеми пішли в минуле, адже вони гладкі і рівні.
Виготовляються кількох типів та розмірів, які дозволяють зібрати їх як конструктор, в єдине ціле. Виготовляються з бетону міцністю М-100. Не руйнуються під дією морозу та вологи.

Застосування опалубки з бетонних блоків

Ви встановлюєте блоки, викладаючи з них фундамент (або стінку), армируете її за допомогою арматури (розміри дозволяють змонтувати навіть об'ємні каркаси). Після установки, порожнечі заливаються бетоном. Коли бетон стане, виходить надійна і рівна бетонна конструкція.

Бетонні блоки для опалубки — плюси і мінуси
Серед інших варіантів ця технологія має переваги:

  • Оперативність і простота роботи з бетонними блоками.
  • Рівна поверхня, яка не потребує додаткової обробки.
  • Не потрібно купувати і зберігати знімну опалубку.

Бетонні блоки для опалубки популярні та популярні у будівельників, в результаті поверхня рівніше, не потребує обробки, демонтажу, і в цілому обходяться навіть дешевше традиційної опалубки.