Бетонні блоки для стін

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Стінові блоки з бетону виготовляють за технологією вібропресування, з бетонів марок М-75 та М-120. Будівництво з них дозволяє швидко звести несучі стіни, що володіють міцністю, розраховані на великі навантаження (поверховість, плити перекриття і т. д.). Енергоефективність бетонних блоків невисока, а значить їх рекомендується утеплювати.

Розміри і форма блоків такі, що дозволяють проводити великий обсяг робіт за короткий час, заощаджуючи на оплаті праці. Матеріал має пустотілі моделі, що знижують їх вагу, а отже вимагають менших витрат на зведення фундаменту. Порожнечі заповнюються розчином там, де потрібно посилення стіни.

З бетонних блоків швидко зводять котеджі, дачі, промислові приміщення, паркани, гаражі та інші споруди. Матеріал для несучих стін бувають повнотілими, але є мінус - це більший вага матеріалу. Денце в порожнечах зменшує витрату розчину для кладки.

Купуючи бетонні блоки для стін звертайте увагу на міцність і морозостійкість, дотримання виробником геометрії блоків і розмірів. Можна зменшити витрати при покупці блоків, вибираючи під задані параметри.

В порівнянні з іншими матеріалами, такими як цегла або природні матеріали, блоки з бетону для несучих стін мають ряд переваг. Кладка проводиться в короткі терміни, вимагає меншої кількості розчину, їх простіше вирівнювати, а отже виконання такої роботи проводиться ефективніше. До недоліків стін з даного будматеріалу відносять низьку теплоефективність, тому опалювальні приміщення з них необхідно додатково утеплювати.