Бетонні блоки для перегородок

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів

Блоки з бетону для міжкімнатних перегородок прийшли на заміну цегли та інших матеріалів. Рішення будувати перегородки з бетонних блоків буде вірним, якщо ви бажаєте заощадити на вартості матеріалу і розчину. Їх легко виставляти за рівнем, робота проводиться швидше, зменшуючи кількість годин, необхідних для зведення перегородок. Виступи і пази на торцях блоків підвищують надійність стіни, у порівнянні з цегляними перегородками і з інших будматеріалів.

Заводи випускають різні розміри, але розмір 500×80×190 (188) отримав популярність серед будівельників і є матеріалом для перегородок за замовчуванням. Точна геометрична форма знижує витрату розчину для кладки. Чим рівніше блоки, тим дешевше потім обходяться оздоблювальні роботи. При купівлі варто звернути увагу на якість виробів, сировина яке було задіяне при виробництві, почитати відгуки про виробника. Уникайте покупки будівельних матеріалів кустарного виготовлення.

Перегородкові бетонні блоки виграють по вартості і надійності, в порівнянні з іншими матеріалами. Будівництво таких перегородок дозволяє отримати рівну поверхню, з мінімальними витратами.