Бетонні блоки від заводу Золотий Мандарин

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Завод «Золотий Мандарин» – один з найбільш відомих українських виробників бетонних блоків, вироблених вибропрессованием. Підприємство засноване 8 років тому і швидко розвивається. Компанія не допускає відхилень від технології, а значить не допускає випуску неякісної продукції. Це підтверджується позитивними відгуками покупців і високим показником довіри будівельників до виробника.

Властивості бетонних блоків від заводу Золотий Мандарин

Бетонні блоки від заводу Золотий мандарин міцні і надійні, а виробляються виключно з екологічно чистих матеріалів. В основі лежить сучасна технологія вібропресування, що передбачає укладання суміші з подальшим пресуванням для досягнення потрібної щільності (М-75, М-100). Заявлена метрика морозостійкості 35 циклів. Так само технологія передбачає використання екологічних пластифікаторів і добавок, інформація про яких представлена нижче. При виробництві використовуються матеріали:

  • Портландцемент;
  • Піщано-гравійна суміш;
  • Бетонний розчин;
  • Спеціальний пластифікатор, що містить інгібітор корозії металу.

Купити бетонний блоки із заводу Золотий Мандарин

Компанія не стоїть на місці, регулярно розширюючи асортимент розмірів бетонних блоків. В асортименті блоки для вентканалів, зведення стін, перегородок і створення армопояса. Вони мають точну геометрію, деякі моделі армуються сталевою сіткою і арматурою.

Компанія «Керамік Фест» є офіційним представником заводу. Ми пропонуємо для вас низьку ціну від виробника, а так само доставку по Київській області.