У найменуванні зазначений кладочний розмір виробу, справжні ж розміри становлять 396х200х190 мм. Даний модуль призначений для створення стін зовні будівель. У ньому передбачено жолобок, який заповнюється арматурою. Модель оснащена системою пазів і гребенів, що полегшують створення монолітної укладання. У комплексі з великим блоком, форматом 250х200х400, бетонний блок кутовий незамінний при створенні теплих кутів.

Даний продукт відрізняється хорошою міцністю. Один квадратний сантиметр його поверхні витримує навантаження 75 кг. Матеріал, з якого виготовлена дана модель, має перший, найвищий клас пожежостійкості. Характеризується водостійкістю, здатність насичуватися вологою не перевищує 15%. Володіє морозостійкістю, витримує 35 циклів заморожування і розморожування.

Модуль має вигляд паралелепіпеда з порожнинами всередині, великих розмірів, і невеликою масою 16,8 кг. На піддоні для транспортування розміщується 48 таких блоків. Загальна маса навантаженого піддону складає 836, 4 кг, об'ємна маса кубічного метра 1250 кг Порожнечі займають 52% матеріалу, чим забезпечується легкість, здатність зберігати тепло. Теплопровідність становить 0,81 Вт/м*Що Це бетонна виріб виготовлено на найбільшому українському заводі Золотий Мандарин Квадра, переможця конкурсу " Сто кращих товарів в 1915 році методом пресування з вібрацією. Формування вироблено з високою точністю, ніж забезпечені точні розміри, гладкість поверхні, ефективність і економічність укладання стін будівель. Сертифікати якості товару по радіологічному, санітарно-епідеміологічному контролю підтверджують екологічну безпеку, придатність для будівництва житла, промислових, господарських приміщень. Це виріб поєднує в собі досконалість конструкції, надійність матеріалу.

Купити бетонний блок кутовий М75 200х200х400 мм за вигідною ціною, найкраще в Інтернет магазині ТОВ Керамік Фест, компанії, яка є почесним дилером Золотого Мандарина. Гарантована доставка в найкоротші строки після консультації досвідчених фахівців із заводу, розташованого в селищі Вишневе, Києво – Святошинського району, неподалік від Києва.

Бетонний блок кутовий 200×200×400

Номер: bbuzm-224
23 грн.
В наявності

Також компанія "Керамік Фест"надає знижку в розмірі від 5 -15% на бетонний блок, залежно від розміру Вашого замовлення. Телефонуйте!

Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг