У найменуванні зазначений кладочний розмір виробу, справжні ж розміри становлять 80х190х500 мм. Даний модуль призначений для створення внутрішніх міжкімнатних стін, перегородок, простінків. У ньому передбачено жолобок, який заповнюється арматурою. Модель оснащена системою пазів і гребенів, що полегшують створення монолітної укладання. Блок всередині порожній, укладається догори дном, на яке наноситься цемент. Точність форм, гладкість поверхні, наявність пазогребневі системи забезпечують ефективну, монолітну укладання, економію матеріалів і часу. Укладання здійснюється у 7…10 разів швидше, ніж із цегли, з перев'язками з половинок блоків. Для цього в кожному кубічному метрі завбачливо упаковані п'ять спеціальних блоків на розлом. Через кожні 7 горизонтальних рядів на висоті півтора метра виробляють армування.

Даний продукт відрізняється хорошою міцністю. Один квадратний сантиметр його поверхні витримує навантаження 75 кг. Матеріал, з якого виготовлена дана модель, має перший, найвищий клас пожежостійкості. Характеризується водостійкістю, здатність насичуватися вологою не перевищує 15%. Володіє морозостійкістю, витримує 35 циклів заморожування і розморожування. Модуль всередині порожній, володіє невеликою вагою 12 кг. На піддоні для транспортування розміщується 130 таких блоків. Загальна маса навантаженого піддону становить 1590 кг, об'ємна маса кубічного метра 1650 кг. Для покриття 1 квадратного метра необхідно 132 блоку. Порожнечі займають 25% матеріалу. Щільність висока. Тому теплопровідність теж висока, складає 0,81 Вт/м*Що Цей бетонний блок недостатньо теплий, але так як використовується для перегородок, простінків, а не зовнішніх стін, то можна обходитися без утеплювача. Гвоздимость на зріз, складова 1236 кг, вказує, що до стінки можна прикріпити велику вагу, і він буде в ній добре утримуватися. На це варто звернути увагу, роблячи свій вибір.

Продукт виготовлений методом пресування з вібрацією в дуже міцних формах на найбільшому українському заводі Золотий Мандарин Квадра, який є переможцем конкурсу " Сто кращих товарів в 1915 році. Формування вироблено з високою точністю, ніж забезпечені точні розміри, гладкість поверхні, ефективність і економічність укладання стін будівель. Продукт має сертифікат радіологічного контролю, що підтверджує перший клас придатності використання для житлових приміщень.

Це виріб поєднує в собі досконалість конструкції, екологічну чистоту і надійність матеріалу. Купити бетонний блок простінковий М-75 80х200х500 мм з ефективною ціною зручно в Інтернет магазині ТОВ Керамік Фест, компанії, яка є почесним дилером Золотого Мандарина. Гарантована доставка в найкоротші строки після консультації досвідчених фахівців із заводу, розташованого в селищі Вишневе, Києво – Святошинського району, неподалік від Києва.

Бетонний блок простінковий 80×200×500

Номер: bbzm-825
12,5 грн.
В наявності

Також компанія "Керамік Фест"надає знижку в розмірі від 5 -15% на бетонний блок, залежно від розміру Вашого замовлення. Телефонуйте!

Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг