Бетонний блок 250×200×400 - 

Цей модуль від найбільшого виробника вібро пресованих виробів іменується, завдяки своїм параметрам і формі, Великим многощелевым. У найменуванні зазначений кладочний розмір виробу, справжні ж розміри становлять 250х190х396 мм. Даний модуль призначений для створення зовнішніх огороджувальних стін, здатних нести велике навантаження. У ньому передбачено жолобок, шириною 10 мм, який заповнюється горизонтальній арматурою. Модель оснащена системою пазів і гребенів, що полегшують створення монолітної укладання. Блок всередині порожній, укладається догори ногами, на дно наноситься розчин. На бічні стики цемент наносити не потрібно, так як вони зчіплюються в замок за допомогою системи паз-гребінь. Точність форм, гладкість поверхні, наявність пазогребневі системи забезпечують ефективну, монолітну укладання, економію матеріалів і часу. Враховуючи розміри блоків, укладання здійснюється в десять разів швидше, ніж із цегли, з перев'язками з половинок блоків. Для цього в кожному піддоні для транспортування передбачено упаковку сорока цілих і двадцять половинок блоків. Через кожні сім горизонтальних рядів на висоті півтора метра виробляють армування. Даний продукт відрізняється хорошою міцністю. Один квадратний сантиметр його поверхні витримує навантаження 75 кг. Марка міцності М75 дозволяє використовувати великий бетонний блок для несучих стін. Володіє першим, найвищим класом вогнестійкості. Характеризується водостійкістю, здатність насичуватися вологою не перевищує 15%. Володіє морозостійкістю, витримує 35 циклів заморожування і розморожування.

Модуль всередині порожній, володіє порівняно невеликою масою 22 кг. На піддоні для транспортування розміщується 40 цілих блоків і 20 половинок для укладання перев'язок. Загальна маса навантаженого піддону складає 1130 кг, об'ємна маса кубічного метра 1250 кг Для покриття 1 квадратного метра необхідно 43 блоку. Порожнечі займають 52% матеріалу. Висока теплопровідність, становить 0,81 Вт/м*Що Цей бетонний блок недостатньо теплий, потрібне застосування утеплювача. Теплі кути будівель з його допомогою можна створити в комплексі з кутовим блоком. Гвоздимость на зріз, складова 1114 кг, вказує, що до стінки можна прикріпити велику вагу, і він буде в ній добре утримуватися. На це варто звернути увагу, роблячи свій вибір.

Продукт виготовлений методом пресування з вібрацією в дуже міцних формах на найбільшому українському заводі Золотий Мандарин Квадра, є багаторазовим переможцем конкурсу " Сто кращих товарів, у тому числі в 1915 році, загальновизнаного законодавця якості випущених вібро пресованих будівельних матеріалів. Формування вироблено з високою точністю, ніж забезпечені точні розміри, гладкість поверхні, ефективність і економічність укладання стін будівель. Продукт має сертифікат радіологічного контролю, що підтверджує перший клас переважного використання для житлових приміщень.

Це виріб поєднує в собі досконалість конструкції, екологічну чистоту і надійність матеріалу. Купити бетонний блок М75 200х200х400 мм з ефективною ціною зручно в Інтернет магазині ТОВ Керамік Фест, компанії, яка є почесним дилером Золотого Мандарина. Гарантована доставка в найкоротші строки після консультації досвідчених фахівців із заводу, розташованого в селищі Вишневе, Києво – Святошинського району, неподалік від Києва.

Бетонний блок 250×200×400

Номер: bbzm-2524
27 грн.
В наявності
Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг