Бетонний перегородковий блок – це стіновий матеріал, який призначений для зведення внутрішніх стін в житлових, громадських і виробничих будівлях. Застосування бетонних перегородкових блоків дозволяє здійснити кладку з мінімальною кількістю швом.

Наявність отворів внизу блоків не тільки забезпечує більш високі теплоізоляційні властивості матеріалу, але і допомагає в прокладці комунікацій і армуванні вузлів. Точна геометрія кожного блоку забезпечує нескладний монтаж, економію розчину і тимчасових витрат.

Виготовлений бетонний перегородковий блок відомим українським виробником залізобетонних виробів «ПГС Ковальська». Продукція виготовляється на німецькому вибропрессовочном «HESS». Стінові порожнисті блоки «Ковальська» точно відповідають прийнятим нормам ГОСТ.

В якості вихідної сировини використовується важкий бетон і очищений гранітний відсів, що гарантує такі експлуатаційні характеристики готового виробу як:

міцність;
високий рівень шумопоглинання;
екологічна чистота і радіологічна безпека;
відмінна адгезія до штукатурних і шпаклевочным розчинів;
довговічність
Компанія «Керамік Фест» пропонує купити бетонні блоки перегородкові за доступною ціною. Здійснюємо доставку по Києву та Київській області. Можливий самовивіз.

Бетонний блок перегородковий 390×90×188

Номер: bbp-399118
8,28 грн.
В наявності
Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг