Даний будівельний модуль, виготовлений найбільшим в Україні заводом пресованих з вібрацією виробів Золотий Мандарин Квадра, володіє високою маркою міцності М-100. Незнімна опалубка, виготовлена на цьому підприємстві, здатна витримувати на 1 квадратний см своїй поверхні тиск силою 100 кгс, переносити півсотні циклів розморожування відтавання. Відмітні якості даної продукції – міцність, морозо - і водостійкість. Вона володіє слабкою здатністю насичуватися водою, показник водопоглотительной здатність не перевищує 15%.

Модель створена з системою отворів так, щоб через неї було зручно вставляти підсилюють конструкції, що проходять у вертикальному і горизонтальному напрямках, заливають бетонний розчин. Пріоритетною сферою застосування є фундаменти споруд, підвали, басейни. Продукт має сертифікати якості, що підтверджують радіологічну, санітарну чистоту, придатність для житлового будівництва.

Значення фізико-технічних параметрів такі: 250х235х510 мм, маса одного модуля становить 26 кг, піддон для транспортування можна розмістити 32 блоки. Такий піддон, завантажений блоками, має масу 850 кг. Для створення одного квадратного метра поверхні необхідно 8,3 модуля. Порожнечі займають 56% обсягу вихідного матеріалу. Пустотілість забезпечує легкість транспортування, укладання, скорочує витрати та час, витрачені на будівництво. Незнімна опалубка відрізняється високою екологічністю, пожежостійкість, Це виріб поєднує в собі досконалість конструкції і надійність матеріалу, створеного заводом, розташованому в селищі Вишневе, Києво-Святошинського району, поблизу від Києва. У 2015 році завод переміг у Всеукраїнському конкурсі Сто кращих товарів року.

Бетонний блок 250×235×510

Номер: bb-2523551
40 грн.
В наявності

Також компанія "Керамік Фест"надає знижку в розмірі від 5 -15% на бетонний блок, залежно від розміру Вашого замовлення. Телефонуйте!

Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг