Бетонні блоки

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

Бетонні блоки використовувалися людьми ще у древні часи. З винаходом цементу бетон отримав широке застосування. Бетонні блоки випускаються різних розмірів, а так само твердості (часто м-75 і м-100).
Компоненти блоків з бетону цемент і пісок. Ці матеріали та технологія виготовлення безпосередньо впливають на твердість, міцність, теплоізолюючі властивості і довговічність. Для зміни властивостей бетонних блоків, у них укладають сталеву арматуру, дротяну сітку або зварні каркаси із сталі. Залежно від складу і способу виробництва блоки різняться маркою щільності.
Бетонні блоки штучний матеріал, застосовуваний при будівництві. Спектр застосування широкий від фундаменту, до перегородок. З них роблять так:

  • стіни, армпояса;
  • міжкімнатні перегородки;
  • паркани і колони;
  • іноді навіть мангали.

Плюси і мінуси бетонних блоків

Перемички над вікнами і дверима, незнімна опалубка теж виготовляється у вигляді u-образних блоків з бетону. Асортимент і різноманітність розмірів матеріалу включаючи наявність пазів серйозно скорочують час, необхідний для будівництва.
Переваг цього матеріалу безліч так як це універсальний і фундаментальний матеріал. Недоліком даних блоків вважають слабкий декоративний вигляд, неможливість коригувати форму, і більш істотний мінус: низька теплопровідність та й взагалі властивостей збереження тепла.
Серед позитивних властивостей можна виділити наступні:

  • морозостійкість;
  • волого і водостійкість;
  • твердість і міцність.

Ціна і виробники бетонних блоків в Києві

Матеріал високої міцності використовується там, де потрібно витримувати великі навантаження. Блоки з бетону фундаментальний будівельний матеріал, що має хороші технічні характеристики, а так само низьку ціну.
Виробництвом даного матеріалу в Київській області займаються два заводи: Золотий мандарин і ПМГ Ковальська, при цьому розміри матеріалу не дублюються, хоча є відмінність заявлених марки міцності. Деяка частина товару продається комплектами з двох номенклатур, які відпускаються спільно на піддоні – інформація про товари з комбінованою комплектацією відображена в картці товару.

Не дивлячись на те, що представлені блоки мають ряд переваг, основна з яких - міцність). За рахунок фізичних і технічних особливостей матеріалу, а так само його армированности. Він все ж не має широкої популярності серед матеріалів для зведення несучих стін, таких як: газоблок або цегла.