Стоунлайт

Знайдено: 1 - 19 серед 19 товарів

Газобетон Стоунлайт

Газоблок – це універсальний матеріал, який простий у використанні і володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Виготовляються блоки на автоматизованій лінії «Хеттен» (Німеччина) яка розташована на заводі Стоунлайт в місті Бровари (Київська область), за запатентованою технологією, що розроблена постачальником обладнання. Газобетон Стоунлайт – це легендарна німецька якість за доступною українською ціною! Широкий асортимент включає в себе газоблок другого сорту, який на заводі не проводиться, але час від часу з'являється за рахунок форс-мажеров: впала палета при навантаженні і. т. д.

Як і у випадку з газобетоном Аерок, даний блок виготовляеться з екологічно чистих матеріалів – цементу, вапна, піску і алюмінієвої пасти. Всі сировина володіє необхідними сертифікатами якості.

Купити газоблок Стоунлайт

Ось ряд ключових причин для покупки гблоков Стоунлайт:

  • висока міцність блоків;
  • точна геометрія;
  • економія на теплоізоляції.

Особливою гордістю марки є технологія різання, яка здійснюється з точністю, яка кілька десятиліть тому здавалася просто неможливою.

Ціна газобетон Стоунлайт

Даний виробник недарма лідирує за популярністю у своєму сегменті, адже ціна цього блоку завжди тримається нижче ніж на інших заводах, де виробляють продукт високої якості. Виробник робить все можливе, щоб стіни з цього матеріалу були міцними, теплими і недорогими. Матеріал має властивість «дихати», це допомагає створити оптимальний мікроклімат всередині будинку. Завдяки масивності матеріалу різниця температур «зовні» і «всередині» вирівнюється і в зимову холоднечу, і в літню спеку.

Даний будівельний матеріал має теплопровідність 0,09-0,12 Вт/(м*0С), що в 5 разів краще, ніж аналогічний показник у традиційного глиняної цегли.

Але і це ще не все! Струнна технологія різання забезпечує виключно високу точність геометричних розмірів виробів. Це знижує розмір шва при кладці й знижує його вплив на теплопровідність стіни в цілому. Часто цей блок замовляють в регіони, наприклад вирішивши купити газобетон у кількості більше тридцяти дев'яти кубів буде вигідніше домовитися з офіційним дилером про доставку з конвеєра заводу.

Скільки коштує стіна з газобетонних блоків?

Як ми вже писали низька ціна на Стоунлайт – одне з основних конкурентних переваг. Вартість одного квадратного метра стіни товщиною 37,5 сантиметрів складе в середньому 345 гривень. При цьому 1 квадратний метр стіни з червоної цегли товщиною 2 метри (саме такий розмір відповідає сучасним нормам теплопередачі) буде коштувати 2030 гривень. Як бачите, вигода очевидна.