Газобетон перегородковий

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Даний матеріал застосовується в Україні повсюдно – будівництво житлових багатоповерхових будинків, малоповерхових офісів та інших споруд. Все це завдяки трьом чинникам, таким як:

  • вартість;
  • виняткові технічні властивості;
  • простота установки.

зокрема, перегородковий газоблок – це оптимальний варіант для конструкцій ненесущего типу.

Особливості перегородкового газобетону

В цілому, вже з назви ми можемо вивести призначення подібного матеріалу. Газоблок для перегородок використовується для будівництва між кімнатами, а також застосовується для створення міцної і стійкою ненесущей конструкції будівлі. Ми акцентуємо увагу на тому, що дані блоки призначені саме для несучих стін, так як даний матеріал не передбачає великих навантажень, найкраще для розділення кімнат купити матеріал розміром 80 мм.

Внутрішня структура матеріалу пориста. Таким чином в літній період часу стіна з блоків даних може затримувати необхідну прохолоду, а в зимовий період – тепло. Відповідно, і взимку, і влітку значно скорочуються витрати на опалення і кондиціонування приміщення. Ціна перегородкового газобетону невисока, а основа стіни з цього матеріалу не дорога при собівартості а так само ефективна з точки зору енергозбереження.

Використання в будівництві

Крім теплоізоляційних властивостей цей матеріал має ряд інших переваг:

  • Легкість, завдяки якій зникають різного роду проблеми при будівництві, а час спорудження значно скорочується;
  • установка може проводитися навіть непрофесіоналами;

Міжкімнатні перегородки з даного матеріалу більш безпечні, так як можуть витримувати близько трьох годин сильного полум'я. Крім цього, газобетон володіє непоганою звукоізоляцією, його часто застосовують для будівництва перегородок в звукозаписних студіях або музичних репетиційних базах.