Газоблок D500

Знайдено: 1 - 38 серед 38 товарів

Блок щільністю D500 має найбільшу кількість бульбашок, наповнених повітрям. Багато скептики не використовують такі блоки, так як вважають деякі характеристики матеріалу недостатніми. Однак з практичної точки зору він дуже ефективний як для збереження тепла в будинку а так же мало чим поступається по міцності. Матеріал з такою щільністю без проблем витримує перегородки або армовані пояси.

Використання газобетону D500

Звичайно, якщо порівняти властивості, які має блок d300, характеристика газоблоку d500 поступається за характеристикою міцності, але перевершує в плані підтримки мікроклімату в приміщенні. З іншого боку блок трехсотой щільності, буде набагато краще зберігати прохолоду в період спеки – вибір щільності блоку залежить від ваших вимог і цілей. Матеріал п'ятисотої щільності часто застосовується в будівництві літніх будівель. Тому не дивно, що цей клас міцності газобетону найбільш затребуваний в південних регіонах України.

Характеристики D500:

  • відносно невисока ціна: він стоїть набагато нижче, ніж матеріали альтернативні – цегла і дерево;
  • негорючість матеріалу на вищому рівні: близько трьох годин стіни можуть витримувати сильну температуру полум'я;
  • морозостійкі характеристики не менш важливі: цей матеріал здатний витримувати близько двадцяти п'яти циклів відтавання;
  • усадка з цих блоків мінімальна – всього лише пів відсотка.
  • Таким чином, для продуктивного будівництва має сенс купити газобло щільністю D500, процес займає менше часу, ніж робота з класичним цеглою.