Аерок

Знайдено: 1 - 28 серед 28 товарів

Газобетон Аерок

Компанія Aeroc входить до складу групи ЛСР (Ленстройреконструкція), яка заснована в 1993 році і вийшла на ринки реалізації будівельних матеріалів: збв, цегла, бетону, цементу та ін. У 2004 році було створено підприємство по виробництву матеріалів з газобетону – "Аерок Спб". в Україні існує два заводи, в містах Обухів та Березань. Прийнято вважати, що газобетонні блоки виробництва Aeroc – надійні в плані використання сировини, геометрії, відповідності завяленных характеристик та ін. Потужності заводів газоблоку Аерок найбільші в Україні і сумарно виробляють до мільйона кубічних метрів пористих матеріалів на рік, конкуруючи з заводами: UDK і Стоунлайт (якщо не брати до уваги заводи поменше).

Газобетон Аерок Березань

У 2006 році побудований завод в місті Березань з галладнской лінією HESS AAC Systems B. V. від компанії яка виробляє встановлює та обслуговує обладнання для створення газобетонних матеріалів. Можлива виробнича потужність лінії від 328000 до 565000 кубічних метрів в рік. Ця лінія так само виробляє газобетон для утеплення стін щільністю D150, а так само розміри які не випускаються на заводі в Обухові. Здебільшого на цьому заводі створюються блоки висотою 200 мм, крім продукції товщиною 300 і 400 мм. Так само відмінною особливістю заводу Аерок в р. Березань є наявність продукції з щільністю D300, блоки вважається самим теплим блоком в Україні.

Газобетон Аерок Обухів

У 2008 році Обухівський завод пористих виробів увійшов до складу компанії Aeroc Україна. На заводі в Обухові використовується модернізована лінія по створенню газоблоку "Універсал-60". Доповнена другою лінією Німецького виробництва WEHRHAHN Smart. В сумі межа виробничої потужності заводу в Обухові може бути до ~500000 кубічних метрів в рік. Відмінною особливістю цього заводу вважається наявність блоків з висотою 250 і 288 мм.

Виробництво і ціна газобетонних блоків Аерок

При створенні газобетонної продукції використовуються цемент, вапно, пісок, гіпс та інші компоненти, які проходять ретельну перевірку в сертифікованих лабораторіях компанії. З інгредієнтів виготовляється рідка суміш, яка розливається по формах. Готові блоки розрізаються на вироби потрібних розмірів, після чого відбувається автоклавна обробка в спеціальних печах. Після виробництва партії відбувається контроль якості та відповідність заявленим характеристикам. В кінці продукція пакується на палетах в помаранчеву упаковку. Компанія формує та утримує ринкову ціну на газобетон спираючись на ціну логістики, сировини і витрат на виробництво. Цінова політика щодо заводів-конкурентів (Стоунлайт, UDK та ін) характеризується середньою. До кінця 2015 року ціна газоблок Aeroc не перевищувала 850 гривень за кубічний метр, до кінця 2017 року ціна змінювалася раз в два місяці у бік підвищення. Сприятливий час для того, що б купити газобетон це зима. Взимку заводи продовжують випускати продукцію і на складах компанії акумулюється продукція ціна якої знижується до можливого мінімуму. Транспортування та зберігання-це проблема, з якою стикається покупець, купуючи газобетон взимку. Завод не надає послуг використовувати їх склад для зберігання продукції до початку сезону. Але цю послугу надають офіційні дилери, що дозволяє "заморозити" вартість товару і вивезти газоблок ближче до початку будівництва.

Умови покупки газоблоку Аерок

Наша компанія займається оптовим і роздрібним продажем газоблоку Аерок. Наші клієнти: великі забудовники, регіональні склади, ритейл-компанії а так само приватні забудовники. В залежності від обсягів та регулярності вивезення блоку ми коригуємо ціну. Маючи власний автопарк, ми оперативно закриваємо питання логістики по Києву і області. Крім того, ми пропонуємо доставку газоблок Aeroc по Україні, але при мінімальному замовленні 40 кубічних метрів.

Чому варто купити блок Аерок:

  • конкурентоспроможна ціна;
  • теплопровідність;
  • контроль якості;
  • зручність мурування;
  • Гнучка система знижок.

Послуга сезонного зберігання газоблоку Аерок

Ми є офіційними дилерами газоблоку Аерок в Києві та Київській області. Місія нашої компанії - надання якісного товару і сервісу для споживача. Саме тому ми пропонуємо послугу сезонного зберігання з можливістю використання наших складів у Києві та області з можливістю вивезення товару навесні. Для подробиць звертайтеся за контактами вказаними на сайті.