Стоунлайт

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

Газобетон Стоунлайт

Компанія "Орієнтир Будэлимент" було засновано в 2009 році з метою створення виробництва з виготовлення газобетону. Завод з виробництва газобетонних конструкцій називається Stonelight і знаходиться в місті Бровари (Київська область). Завод є найбільшим в Україні з пропускною здатністю до 1100000 кубічних метрів в рік. Виробництво обладнане економною і високотехнологічної лінією Hetten Germany.

Виробництво і ціна газобетон Стоунлайт

Продукція заводу виготовляється з будівельних матеріалів: цемент, вапно, пісок і алюмінієвої пасти, кожна партія сировини проходять контроль якості сертифікованої лабораторії заводу. Після заливання у форму утворюються пори з повітряними прошарками. Щодо рівномірності розташування повітряних пор у матеріалі блок має щільність D400 або D500. Газоблок піддається різанню на необхідні розміри і завантажується в автоклавні печі. Як описувалося вище, завдяки економності виробничої лінії – ціна на газобетон Стоунлайт нижче щодо інших виробників виробляють понад 600000 кубометрів виробів в рік. Стоунлайт тримає ціну нижче заводу Аерок, розташованого в Київській області. До 2014 року це була вимушена міра, так як точність геометрії блоків програвала конкурентам, зараз же продукція заводу Стоунлайт має допуск не +-1 міліметра.

Продаж і купівля газоблок Стоунлайт

Виробництво покриває центральну і західну частину України завдяки розгалуженій дилерській мережі. Дилерські склади є в кожній з областей країни, дилером в Київській області є компанія "Керамік Фест". Продукція купується як для багатоповерхових будов, так і в приватному будівництві. Продукція відповідає заявленим характеристикам, має низьку вартість, на будівельний сезон завод надає товар в необхідних обсягах – це значущі чинники популярності продукції. Для замовлення газобетон Стоунлайт виробник рекомендує звертатися до дилера у зручному регіоні, це дозволить придбати блок за мінімально можливою ціною, отримати знижку в залежності від обсягу товару, що купується, а так само мати перевагу при роботі до рекламаціями.

Переваги газобетону Стоунлайт:

  • Контроль якості та відповідність завяленным характеристиками;
  • Дилерська мережа покриває центральні та західні області;
  • Лояльна цінова політика;
  • Екологічність сировини і матеріалу, що випускається;
  • Обсяг продукції;
  • Лояльність при роботі з рекламаціями.

Замовляючи газобетонні блоки Stonelight в компанії "керамік Фест", ви отримуєте: оперативну логістику, дотримання домовленості про поставку товару з прямим контролем виробника. Крім того, ми надаємо акції і дилерські знижки допустимі і проводяться заводом. Телефонуйте і консультуйтеся!