Газобетон у Вінниці

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газоблок у Вінниці

Сьогодні і професійним будівельникам, і пересічним споживачам відомо, що газобетонні блоки – це чудовий будівельний матеріал, який не має аналогів за своїми характеристиками. При виборі даного товару потрібно враховувати його властивості, ціну, розміри і т. д. Якщо ви шукайте товар, який відповідає всім критеріям, що відповідає вашим умовам будівництва, звертайтеся до нас.

Купити газоблок у Вінниці за низькою ціною – цілком реально, якщо звернутися в компанію «Керамік Фест». Вас чекає чудова якість матеріалу, привабливі ціни та високий рівень обслуговування. Щоб отримати міцний матеріал до його складу додають тільки натуральні компоненти: цемент, кварц, вода і алюмінієвий порошок. Саме останній інгредієнт сприяє отриманню комірчастої структури, яка становить близько 80% матеріалу. Деякі виробники для поліпшення фізичних властивостей можуть додати в цю суміш вапно, гіпс, шлаки та інші металургійні відходи.

він Твердне в спеціальних печах – автоклавах. Це прискорює процес його створення і робить його більш міцним. Після матеріал ріжуть за допомогою ріжучих машин. Таким чином, точність розмірів гарантована. Придбайте даний товар у Вінниці за доступною ціною з точними габаритними розмірами.

Вибір і доставка газобетону у Вінницю

Даний матеріал має дуже широку класифікацію. Є багато різних видів цього матеріалу. Якщо вибирати товар за призначенням, то існують матеріали, призначені для покладання внутрішніх і зовнішніх стін, матеріали службовці в якості утеплювача, тобто теплоізоляційні. Також є такі, які поєднують в собі 2 цих функцій, їх називають конструкційно-теплоізоляційні блоки.

Зазвичай цей товар ділиться по маркам. Чим вище щільність матеріалу, тим вище буде позначення. Найпоширеніші марки: D300, D400 і D500. Товщина газобетонних блоків має велике значення. Для того щоб підібрати правильний товар, потрібно врахувати будівля якого типу буде будуватися, вибір фундаменту, буде опалюватися приміщення.

Багато людей не знають, який вибрати, автоклавного або не автоклавного твердіння, т. к. не знають різниці між цими продуктами. Автоклавний – це будматеріал, твердіння якого відбувається при підвищеній температурі і тиску, а не автоклавний – у природних умовах. Важливо знати, що ціна на товар у різних регіонах різна із-за витрат на логістику, наприклад повна ціна на газоблок в Житомирі буде дорожче.

Середня ціна на газоблок в Вінниці

Проблема економії при будівництві завжди залишається актуальним питанням. Але навіть якщо ваш бюджет обмежений, це не привід засмучуватися. Існує просте рішення зменшення витрат на ремонт і кладку будинку. Для початку рекомендуємо визначитися з вибором заводу, який знаходиться максимально близько до вас, і чия продукція підходить вам за якістю. Після чого зверніться до офіційного дилера заводу. У більшості випадків дилери можуть давати знижку і ціна буде нижча, ніж у випадку, якщо брати безпосередньо з заводу.

Газобетон якого виробника вибрати?

В даний час в Україні є багато виробників. Доставку товару, який представлений на сайті ми виробляємо в усі регіони України, будьте впевнені, якщо наприклад, ви замовите газобетон з Броварів, то блок буде у вас на об'єкті протягом одного-двох днів. Якість продукції, що випускається цим виробником, перевірено часом. Створення матеріалу Стоунлайт відбувається на сучасному обладнанні від компанії «Hetten». Якщо ви хочете побудувати будинок, який простоїть цілим багато десятиліть, звертайтеся до нас. У нашому інтернет-магазині ціни на газоблоки в Вінниці представлені за куб і є мінімальними.