Газобетон в Новій Каховці

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газобетон у Новій Каховці

Газобетон у Новій Каховці – універсальний матеріал, затребуваний у сфері будівельних робіт. Він володіє прекрасними технічними характеристиками, а так само його легко класти.

Завод газоблоку AAC знаходиться в Новій Каховці, цей блок затребуваний з двох причин: регіональне розташування покриває південні регіони України, завод дає низьку ціну на блок. В асортименті заводу можна знайти різні розміри для зведення стін і перегородок, крім того завод надає товар різної щільності. Каховський блок реалізується переважно на південних і східних регіонах країни, замовляти даний газоблок в Івано-Франківськ і інші регіони заходу і півночі країни не вигідно з-за вартості логістики яка буде закладена в ціну товару.

Наша компанія реалізує газобетон з Нової Каховки, так як ми не є дилером заводу. Але ми пропонуємо продукцію заводів Аерок і Стоунлайт які зарекомендували себе як якісні і відповідає високим європейським стандартам і нормам.

Переваги і характеристики Каховського газоблоку

Технологія виробництва газоблоку не залежить від торговельної марки, різниця по технічним характеристикам тільки виробляє його обладнанні та сировині. Будь-який такий блок має пори з повітрям, яке і надає йому хороші  теплоізоляційні властивості і інші важливі характеристики. Відповідно планування з Нової Каховки має ряд переваг, які властиві для даного типу матеріалу:

  • Екологічність. Він виготовлений з натуральних матеріалів, які не виділяють шкідливих речовин під час експлуатації;
  • Легкість обробки. Можна свердлити, пиляти, і штробувати.
  • Естетична привабливість. Акуратний зовнішній вигляд будівлі одне з переваг.
  • Вогнестійкість. Матеріал не допускає поширення полум'я. Стіни з нього протягом 2 годин витримували натиск вогню, зберігаючи несучу здатність.
  • Властивість накопичувати вологу благотворно позначається на міцності, яка не зменшується навіть після багаторазових циклів заморожування.
  • Стійкі до перепаду температури. Блоки відмінно підходять для кліматичних умов України;
  • Мала вага матеріалу забезпечується низькою щільністю. Знижується тиск на фундамент, що сприятливо позначається на довговічності всієї будови.
  • Звукоізоляція. Повітряні прошарки перешкоджають проходженню звуку;
  • Довговічність стін і збереження штукатурки забезпечується низькою усадкою при висиханні.

Так само, витрата клеючих речовин при кладці істотно скорочується завдяки великим розмірам блоку.

Ціна газобетону в Новій Каховці

Важливим фактором який впливає на ціну є постійне вдосконалення та розвиток технології виробництва, які необхідні з-за того, що конкуренція в даному регіоні висока. У східному регіоні знаходяться великі заводи з сучасним обладнанням, два з яких: Харківський завод (ВИВАНТАЖЕННЯ) і газобетон з Дніпропетровська (UDK). Каховський газосилікатний завод намагаючись відповідати рівню щорічно працює над поліпшенням якості товару – це безпосередньо впливає на ціну газоблоку.

Якщо ви серйозно підійшли до вибору будівельного матеріалу і вирішили купити газобетон, можете не сумніватися, що замовляючи через офіційних дилерів заводу, ціна на нього буде мінімальною. Ціна газобетону з доставкою з заводу Аерок до Нової Каховки буде декілька вище, ніж брати його мету. Але і в якості даного блоку ви можете не сумніватися. Адже газобетонні блоки Аерок випускаються на сучасному європейському обладнанні.

Зниження витрат під час будівельних робіт безпосередньо залежить від розрахунку матеріалу. Крім порад підрядників, існує розумний і легкий спосіб - безкоштовна консультація в компанії «Керамік Фест». Досвідчені продавці нададуть корисну інформацію і допоможуть придбати потрібний вам товар за мінімальною вартістю.