Стіновий газобетон

Знайдено: 1 - 17 серед 17 товарів

Купити газобетон стіновий

Застосування газобетону у будівництві як ніколи актуально. Рішення купити газобетон виникає в українців з-за ряду переваг – відносно невисока ціна, простота установки і відповідно менша витрата сил. При цьому газобетон володіє ще і чудовими технічними характеристиками, такими як теплоізоляція. Одна з різновидів даного матеріалу – це блок для зведення несучих стін, його товщина зазвичай починається з 300 мм.

Особливості стінового газобетону

Даний вид блоку являє собою монолітну прямокутну конструкцію. Основне його призначення – це створення зовнішніх стін в будівлях будь-якого типу. Це можуть бути виробничі підприємства, житлові приміщення, приватні будинки, офіси і т. д. тобто спектр застосування надзвичайно широкий. Для споруди перегородок усередині приміщень використають перегородковий газоблок, який має товщину від 200 мм і менше. В Україні є до десятка виробників даного матеріалу, але лідерами серед них є такі заводи як Аерок, Стоунлайт, ЮДК і ХСМ, причому перші два орієнтовані як на центральний регіон України, так і на західний.

Крім спорудження стін за допомогою даного матеріалу можливі й інші варіанти будівництва. В Україні дуже часто він використовується для створення віконних перемичок. Ціна стінового газоблоку дуже демократична, заплатити за нього ціну нижче, ніж у офіційних дилерів – неможливо. Ми, компанія «Керамік Фест» є офіційним дилером і маємо можливість надавати кінцевому споживачеві дилерську знижку, тим самим наша ціна буде меншою, ніж заводська.

У разі купівлі якісного блоку можна гарантувати особливу морозостійкість віконних конструкцій, а так само високий запас міцності. Не дивно, що товар без торгової марки вироблений в «кустарних» умовах, без дотримання стандартів, коштує на порядок дешевше. Але варто пам'ятати, що якість буде відповідати ціні. Саме тому ми реалізуємо товар перевірених заводів:

  • Аерок – розташований в містах Обухів та Березань (Київська область);
  • Стоунлайт – який називають газоблок Бровари, з-за його розташування в одномиенном місті в Київській області.

Характеристики стінового газобетону

Даний матеріал володіє рядом переваг:

  • прекрасні теплоізоляційні властивості, утримує тепло в зимовий період, а прохолоду під час морозів;
  • що стосується морозної погоди, то для стін він володіє відмінною морозостійкістю, витримуючи близько двадцяти п'яти циклів відтавання;
  • матеріал безпечний з точки зору пожежної безпеки – близько трьох годин, може витримувати сильне полум'я.
  • вартість його для стін набагато нижче аналогічних щодо застосування будівельних матеріалів.

Ціна такого блоку порадує кожного українця, адже це в два-три рази дешевше, ніж будувати з цегли. За роботу можуть взятися і непрофесіонали, так як даний матеріал легкий в установці і не вимагає особливої підготовки, а система паз-гребінь тільки полегшить роботу.