Газобетон у Полтаві

Знайдено: 1 - 43 серед 43 товари

Купити газобетон у Полтаві

Багато українці, які зважилися на будівництво заміського будинку, все частіше шукають альтернативу канонічним будівельним блокам, таким, як цегла. Це не дивно адже, незважаючи на популярність бетонних, керамічних і інших блоків ціна на них часто не відповідає характеристикам. Зараз дуже велику популярність придбав будівельний матеріал – газобетон, купити який як у Полтаві, так і по всій Україні не важко, виключаючи звичайно ажіотаж і дефіцит блоку в розпал будівельного сезону.
Пошук альтернативного способу будівництва актуальним саме в наш час, коли ціна на опалення зростає, а хочеться заощадити пристойні гроші. Кожен полтавець може купити газоблок в Полтаві, ціна на який значно нижче, ніж на газобетон в Одесі або ж, чим класичний цегла.

Особливості та характеристики газоблоку у Полтаві

В Україні газоблок почав набирати популярність починаючи з 2007 року. А от у Європі вони користуються великим успіхом у будівництві вже кілька десятиліть. Якщо подивитися, наприклад, на газобетонні будівлі в багатьох європейських містах, то можна просто сплутати їх з сучасними будівлями. Легкий ремонт раз в десять років – і будівля виглядає як нове. Тому мешканцям міста Полтава слід звернути першочергову увагу на цей матеріал.

Головна особливість безпосередньо будівництва з цього матеріалу – це простота і легкість. Звичайно ж, все відносно. Ніхто не стверджує, що побудувати будинок – це як два пальця об асфальт. Однак на відміну від цегли, бетонних блоків і всіляких інших альтернативних матеріалів, даний товар дуже легкий і має високі теплоізоляційні якості. Все завдяки повітряних бульбашок, які знаходяться всередині плити. Повітряні бульбашки всередині газобетону утримують в зимовий період тепло, а влітку перешкоджають нагріванню будинку зсередини. Таким чином, високі теплоізоляційні властивості даного матеріалу – це чи не основне перевагу, заради якого купити блок просто необхідно. У порівнянні з іншими матеріалами, дані блоки значно ефективніше утримує тепло в приміщенні. Відповідно, витрати на опалення значно скорочуються.

Отже, виділимо ще кілька важливих переваг:

  • Морозостійкість. Будівля зможе витримувати мінусову температуру до -45 градусів, експерти відзначають, що правильно побудований будинок зможе витримати кілька десятків циклів відтавання;
  • Доступність. Якщо вам потрібна всього лише одна штука блоку або два палети, ви без праці знайдете регіонального дилера або ж будь-який інший склад будматеріалів – де блок завжди є в наявності;
  • Усадка. Складає всього лише пів відсотка, для порівняння цегляні будівлі всідаються за кілька років на цілих п'ятнадцять відсотків.
  • Низька ціна. У різних регіонах України ціна варіюється в залежності розташування заводу і можливості транспортування, таким чином, газоблок в Рівному буде нижче за вартістю, ніж у Полтаві за рахунок більш вигідною логістики з заводів Аерок і Стоунлайт в Київській області.

Вартість газобетону в Полтаві

Ціна на газобетон у Полтаві тримається на середньому рівні, так як має відносну віддаленість від заводів. Найближчим заводом-виробником даного матеріалу є ХСМ, але дуже часто будівельники готові переплатити і замовляють блок з заводу Аерок – так як його вважають максимально якісним. Ні для кого не секрет, що одна штука блоку – це кілька десятків цеглин, і за ціною відповідно будівництво будівлі буде нижче.  Основний напрям, для якого можна купити газоблок у Полтаві – це будівництво малоповерхових будівель, до трьох поверхів.